Black Panther filmine tek bilet ile girmek için üst üste bindiler

Black Panther filmine tek bilet ile girmek için üst üste bindiler

Furkan Güler
Furkan Güler 20.02.2018 - 15:26
Black Panther filmi öncesi ortaya komik bir görüntü ortaya çıktı.

Marvel'ın gişede başarılı olan filmi Black Panther, hala gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Genel olarak süper kahraman filmlerini seven kitleyi memnun etmeyi başaran yapım, her yaştan izleyiciyi kendine çekiyor. Geride bıraktığımız günlerde ise bir sinema salonunun gişesinde ortaya ilginç bir görüntü çıktı. İki çocuk, tek bilet ile filme girmek için uzun bir adam kılığında gişeye gitti. Etraflarında oluşan tepkiye pek aldırış etmeyen çocuklar, sosyal medyada ünlü oldular. Aynı çizgi filmlerde olduğu gibi pardesünün altına saklanan çocuk, omzuna arkadaşını alarak gişeye ilerledi. Yüzünü şapka ile kapatan çocuk ise gişeden bir adet bilet istedi. Ancak bilet satan görevli durumu fark ederek çocuklara herhangi bir satış yapmadı.

İki çocuk, Black Panther'ı tek bilet ile izlemek istedi

Film ise vizyona girdiği hafta sonu Amerika'da 192 milyon dolar, uluslararası gişelerde de 169 milyon kazanarak, toplamda 361 milyon dolar toplamayı başardı. Marvel yöneticilerinin, beklentisini aşan Black Panther, önümüzdeki haftalarda da vizyonda kalmaya devam edecek. Daha çıkmadan biletleri Star Wars: The Force Awakens'tan sonra en hızlı tükenen film olmayı başaran Black Panther'ı, eğer bir Marvel hayranıysanız en yakın zamanda izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 07:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2018 08:18
mah niggas
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.02.2018 00:47
torrente düşsün izleriz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.02.2018 21:46
Bu Black Panther icin gercekten bir tek ben mi heyecanli degilim? Bundan da eminim ki normal bir super kahraman filminden hicbir farki yoktur. Ah 21. yuzyil populer medyasi sen nelere kadirsin....
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.02.2018 21:19
viral reklamınız batsın
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×