Black Panther için bilmem kaçınca tv reklamı yayınlandı

Black Panther için bilmem kaçınca tv reklamı yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.02.2018 - 18:26
O kadar çok yayınlandı ki saymak imkansız

Black Panther filmi de büyük bir merakla beklenmesine rağmen fragmanlar ve televizyon reklamları arasında kaybolan filmlerden biri olmayı başardı. Hali hazırda fragmanları ile sık sık karşımıza çıkan film için TV reklamları dışında filmin önemli sahneleri de paylaşılıyor. Zaten üç aşağı beş yukarı tahmin edilebilir hale gelen film için bugün bir başka reklam daha yayınlandı. Sizi bilmem ama son zamanlarda hem DC hem de Marvel tarafında bu kadar çok video yayınlanmasına biraz içerlemiş durumdayım. Yine de filmleri merak ettiğim için izlemeden de duramadığımı belirtmeliyim. Filmin yeni TV reklamı ile sizleri baş başa bırakırken, bu  konudaki görüşlerinizi de merak ediyorum.

Black Panther kimdir?

T'Challa (Black Panther) bir Afrika ülkesi olan Wakanda'nın kralı T'Chaka'nın oğludur. Wakanda'nın ekonomisindeki en büyük avantaj çok nadir bulunan özel bir metal biçimi olan "vibranyum" çıkartılan madenlerdir. Babası vibranyum madenlerini ele geçirmeye çalışan Ulysses Klaw tarafından öldürülünce T'Challa intikam almaya yemin etti ve madenlere yapılan saldırıyı engellemeyi başardı.

Avrupa ve Amerika'daki en iyi okullarda okuyarak eğitimini tamamlayan T'Challa babasının tahtını teslim almak için geri döndü. Dövüş ve avcılık konusunda sınavlardan geçerek fiziksel yeteneklerini ispatlamayı başardı. Wakanda'nın panter tanrısı olan Black Panther ünvanını aldı. T'Challa'nın yönetimindeki Wakanda modern ve yüksek teknolojiye sahip, fakat Afrika geleneklerine de sıkı sıkıya bağlı bir ülke oldu. T'Challa kendisine yakıştırılan Black Panther adıyla ülkesinin en iyi savaşçılarını yönetip iç ve dış tehditlere karşı ülkesini korudu. Bu sırada Fantastik Dörtlü ve Kaptan Amerika gibi dostlar edindi.

T'Challa, Wakanda ile bağlantılı bir cinayeti araştırmak için New York'a gitti. Yokluğu sırasında Wakanda'da çıkan sivil savaş ve politik yozlaşma yüzünden tahtını kaybetti. Ülkesine geri dönmeyip ABD'de kalan T'Challa kendisine yeni bir kimlik edindi ve Black Panther olarak maceralarına da devam etti.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 13:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 22:23
Marvel son zamanlarda çok yapıyor bu hatayı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 5.02.2018 15:21
Zerre ilgilimi çekmiyor asla izlemeye gitmem tv'de çıksa yine izlemem boşuna zaman kaybı.(Benim için)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 11:42
yayınlanan reklam ve kısa trailer ile birlikte filmi komple izlemiş kadar oldum konusunu az çok kestirebiliyorum :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2018 01:47
Film gişe kaygısı yaşıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×