Black Panther için kısa bir video yayınlandı

Black Panther için kısa bir video yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 26.12.2017 - 10:02
Kral yükselecek.

Black Panther, Avengers: Infinity War ile aramızda olan son Marvel filmi olacak. Reklam çalışmalarına son hızı ile devam eden Disney, film için kısa bir video yayınladı. "King" isimli TV Spot'da bir kaç yeni sahne de görebiliyoruz. Marvel Sinematik Evreninin 3. fazını kapatacak olan Black Panther'in yayınlanan yeni videosunu aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Black Panther "King" fragmanı 

Black Panther kimdir?

T'Challa bir Afrika ülkesi olan Wakanda'nın kralı T'Chaka'nın oğludur. Wakanda'nın ekonomisindeki en büyük avantaj çok nadir bulunan özel bir metal biçimi olan "vibranyum" çıkartılan madenlerdir. Babası vibranyum madenlerini ele geçirmeye çalışan Ulysses Klaw tarafından öldürülünce T'Challa intikam almaya yemin etti ve madenlere yapılan saldırıyı engellemeyi başardı.

Avrupa ve Amerika'daki en iyi okullarda okuyarak eğitimini tamamlayan T'Challa babasının tahtını teslim almak için geri döndü. Dövüş ve avcılık konusunda sınavlardan geçerek fiziksel yeteneklerini ispatlamayı başardı. Wakanda'nın panter tanrısı olan Black Panther ünvanını aldı. T'Challa'nın yönetimindeki Wakanda modern ve yüksek teknolojiye sahip, fakat Afrika geleneklerine de sıkı sıkıya bağlı bir ülke oldu. T'Challa kendisine yakıştırılan Black Panther adıyla ülkesinin en iyi savaşçılarını yönetip iç ve dış tehditlere karşı ülkesini korudu. Bu sırada Fantastik Dörtlü ve Kaptan Amerika gibi dostlar edindi.

T'Challa, Wakanda ile bağlantılı bir cinayeti araştırmak için New York'a gitti. Yokluğu sırasında Wakanda'da çıkan sivil savaş ve politik yozlaşma yüzünden tahtını kaybetti. Ülkesine geri dönmeyip ABD'de kalan T'Challa kendisine yeni bir kimlik edindi ve Black Panther olarak maceralarına da devam etti.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 00:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.12.2017 12:28
Cılkını çıkardılar. Filmin sinemada yayınlanmasına iki, üç ay kala bir fragmanla tanıtırsın bitti gitti. İlk duyduğumda bayağı ilgimi çekmişti, artık izleyesim bile kalmadı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×