Black Panther oyuncusu kendi filmine gidemiyor

Black Panther oyuncusu kendi filmine gidemiyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 11.01.2018 - 17:31
Kendi filmine gidemeyen oyuncular köşemizde bugün.

Black Panther filminde Nakia karakterine hayat veren isim olan Lupita Nyong'o, Twitter'da yayınladığı video ile Black Panther filmine bilet bulamadığını belirtti. Bildiğiniz gibi, Black Panther filmi ABD'de biletlerinin ön satışlarını başlattı ve tam 15 dakikada tamamı tükendi. Aynı zamanda bu satış ile en hızlı satılan sinema filmi rekorunu da kıran Black Panther, Marvel ve Disney'in beklentilerinin üstüne çıkmayı başardı. Aşağıdan Lupita Nyong'o'nun paylaştığı videoyu izleyebilirsiniz. Black Panther, 16 Şubat'ta sinemalarda.

Black Panther oyuncusu filme bilet bulamadı

Black Panther kimdir?

T'Challa bir Afrika ülkesi olan Wakanda'nın kralı T'Chaka'nın oğludur. Wakanda'nın ekonomisindeki en büyük avantaj çok nadir bulunan özel bir metal biçimi olan "vibranyum" çıkartılan madenlerdir. Babası vibranyum madenlerini ele geçirmeye çalışan Ulysses Klaw tarafından öldürülünce T'Challa intikam almaya yemin etti ve madenlere yapılan saldırıyı engellemeyi başardı.

Avrupa ve Amerika'daki en iyi okullarda okuyarak eğitimini tamamlayan T'Challa babasının tahtını teslim almak için geri döndü. Dövüş ve avcılık konusunda sınavlardan geçerek fiziksel yeteneklerini ispatlamayı başardı. Wakanda'nın panter tanrısı olan Black Panther ünvanını aldı. T'Challa'nın yönetimindeki Wakanda modern ve yüksek teknolojiye sahip, fakat Afrika geleneklerine de sıkı sıkıya bağlı bir ülke oldu. T'Challa kendisine yakıştırılan Black Panther adıyla ülkesinin en iyi savaşçılarını yönetip iç ve dış tehditlere karşı ülkesini korudu. Bu sırada Fantastik Dörtlü ve Kaptan Amerika gibi dostlar edindi.

T'Challa, Wakanda ile bağlantılı bir cinayeti araştırmak için New York'a gitti. Yokluğu sırasında Wakanda'da çıkan sivil savaş ve politik yozlaşma yüzünden tahtını kaybetti. Ülkesine geri dönmeyip ABD'de kalan T'Challa kendisine yeni bir kimlik edindi ve Black Panther olarak maceralarına da devam etti.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 10:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2018 17:32
çünkü we wuz kangz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2018 15:21
Sonra tahtını geri almıyormuydu ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2018 23:34
Star Wars 7 de değil miydi o rekor? Saniyeler içinde tükenip siteler falan çökmüştü hani
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×