Black Panther son fragman ve filmin ilk yorumları

Black Panther son fragman ve filmin ilk yorumları

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 30.01.2018 - 14:09
Gala sonrası insanlar Black Panther için ne düşünüyor?

Black Panther'in dün akşam gerçekleşen galasının ardından filme ait son fragman yayınlandı. Herkesin merak ettiği konu ise filmi izleyenlerin ilk yorumu nasıl? Görünüşe göre, Black Panther filmi izleyenler tarafından bir hayli başarılı olarak kabul edildi. Hatta, en iyi Marvel filmi olduğunu söyleyenler de mevcut. Tabi ki bunu her Marvel filmi sonrasında yaptıkları için kendimiz izleyene kadar karar veremeyiz.

Black Panther'in gala sonrası son fragmanı ve filmin yorumları

Black Panther filminde ana karakterden çok daha fazla sevilen isim ise filmin kötü adamı Erik Killmonger oldu. Michael B. Jordan tarafından hayat verilen karakter, filmi izleyen herkesin dikkatini çeken isim oldu. Sergilediği performans ile Marvel'ın en başarılı kötü adamlarının arasına girebileceği belirtilen Killmonger, Black Panther filminin tuzu şekeri olmuş. Marvel'ın uzun süre sonra süper kahramanın kötü kopyası düşmanlara geri dönüşü olan Black Panther'in aldığı bu pozitif geri dönüşler, tabi ki her Marvel hayranını sevindirdi. Aşağıdan Black Panther'in yayınlanan son fragmanını izleyebilirsiniz. Black Panther, 16 Şubat'ta vizyona girecek.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 17:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2018 19:46
Bu Black Panther ile Pink Panther'in bir akrabalığı var mı arkadaşlar?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×