Black Panther'dan aksiyon dolu yeni fragman

Black Panther'dan aksiyon dolu yeni fragman

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 9.01.2018 - 11:38
Wakanda kralının sınavı başlıyor

Black Panther filmi önümüzdeki ay vizyona girecek. Marvel ise filmin reklam çalışmalarına hızla devam etmekte. Dün akşam ABD'de gerçekleşen Ulusal Şampiyona'da yayınlanan yeni Black Panther fragmanı da bunlardan biri. Bir çok yeni sahne ile karşılaştığımız fragmanda, Wakanda kralının tahtı için vereceği mücadeleye biraz daha ayrıntılı bir şekilde bakıyoruz. Yayınlanan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Black Panther 16 Şubat'ta sinemalarda.

Black Panther için yeni fragman yayınlandı

Black Panther kimdir?

T'Challa bir Afrika ülkesi olan Wakanda'nın kralı T'Chaka'nın oğludur. Wakanda'nın ekonomisindeki en büyük avantaj çok nadir bulunan özel bir metal biçimi olan "vibranyum" çıkartılan madenlerdir. Babası vibranyum madenlerini ele geçirmeye çalışan Ulysses Klaw tarafından öldürülünce T'Challa intikam almaya yemin etti ve madenlere yapılan saldırıyı engellemeyi başardı.

Avrupa ve Amerika'daki en iyi okullarda okuyarak eğitimini tamamlayan T'Challa babasının tahtını teslim almak için geri döndü. Dövüş ve avcılık konusunda sınavlardan geçerek fiziksel yeteneklerini ispatlamayı başardı. Wakanda'nın panter tanrısı olan Black Panther ünvanını aldı. T'Challa'nın yönetimindeki Wakanda modern ve yüksek teknolojiye sahip, fakat Afrika geleneklerine de sıkı sıkıya bağlı bir ülke oldu. T'Challa kendisine yakıştırılan Black Panther adıyla ülkesinin en iyi savaşçılarını yönetip iç ve dış tehditlere karşı ülkesini korudu. Bu sırada Fantastik Dörtlü ve Kaptan Amerika gibi dostlar edindi.

T'Challa, Wakanda ile bağlantılı bir cinayeti araştırmak için New York'a gitti. Yokluğu sırasında Wakanda'da çıkan sivil savaş ve politik yozlaşma yüzünden tahtını kaybetti. Ülkesine geri dönmeyip ABD'de kalan T'Challa kendisine yeni bir kimlik edindi ve Black Panther olarak maceralarına da devam etti.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2020 21:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
furkanyasir
furkanyasir 9.01.2018 21:30
Hoş görünüyo ama adam yani kral ne kadar boş görünüyo anlatamam
Kalan Karakter : 300 Gönder
Masterlee
Masterlee 9.01.2018 13:52
Müziği güzelmiş :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir