Black Panther'dan 'Avenger' videosu geldi

Black Panther'dan 'Avenger' videosu geldi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 25.01.2018 - 00:30
Black Panther reklamlarda vites arttırdı.

Black Panther, artık reklam kampanyalarında vitesi arttırdı. Neredeyse her gün yeni reklamlar ve bilgiler yayınlayan filmin şimdiki TV Spot'u "Avenger" isimli yeni video oldu. Martin Lawrence'ın hayat verdiği Everett Ross karakterinin diyaloğu üzerinde Avengers ekibinin görüntülerini gösteren videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Black Panther, 16 Şubat'ta sinemalarda.

Black Panther, Avenger videosu

Black Panther kimdir?

T'Challa (Black Panther) bir Afrika ülkesi olan Wakanda'nın kralı T'Chaka'nın oğludur. Wakanda'nın ekonomisindeki en büyük avantaj çok nadir bulunan özel bir metal biçimi olan "vibranyum" çıkartılan madenlerdir. Babası vibranyum madenlerini ele geçirmeye çalışan Ulysses Klaw tarafından öldürülünce T'Challa intikam almaya yemin etti ve madenlere yapılan saldırıyı engellemeyi başardı.

Avrupa ve Amerika'daki en iyi okullarda okuyarak eğitimini tamamlayan T'Challa babasının tahtını teslim almak için geri döndü. Dövüş ve avcılık konusunda sınavlardan geçerek fiziksel yeteneklerini ispatlamayı başardı. Wakanda'nın panter tanrısı olan Black Panther ünvanını aldı. T'Challa'nın yönetimindeki Wakanda modern ve yüksek teknolojiye sahip, fakat Afrika geleneklerine de sıkı sıkıya bağlı bir ülke oldu. T'Challa kendisine yakıştırılan Black Panther adıyla ülkesinin en iyi savaşçılarını yönetip iç ve dış tehditlere karşı ülkesini korudu. Bu sırada Fantastik Dörtlü ve Kaptan Amerika gibi dostlar edindi.

T'Challa, Wakanda ile bağlantılı bir cinayeti araştırmak için New York'a gitti. Yokluğu sırasında Wakanda'da çıkan sivil savaş ve politik yozlaşma yüzünden tahtını kaybetti. Ülkesine geri dönmeyip ABD'de kalan T'Challa kendisine yeni bir kimlik edindi ve Black Panther olarak maceralarına da devam etti.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 04:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2018 04:25
Batman gibi super güçleri olmayan DC'nin amele super kahramanlarindan :b
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2018 08:11
Dünyada Batman en sevilen karakterdir, bilmiyorsan söyliyeyim istedim yoksa sen süperman cimisin?
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2018 15:43
Sen önce bunun DC değil Marvel olduğunu öğren de gel.Bir yorum yazacaksanız bildiğiniz konular hakkında yazın.Cahillik başa bela cidden.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spirito
Spirito 26.01.2018 02:23
Peki Vibranium mu Adamantium'u keser yoksa pamuk mu daha ağırdır?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×