Black Panther'dan 'Meet Nakia' fragmanı geldi

Black Panther'dan 'Meet Nakia' fragmanı geldi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 17.01.2018 - 15:45
Nakia ile tanışın.

Black Panther'in vizyona girmesine artık bir aydan daha kısa bir süre var. Filmin reklam çalışmaları ise hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Disney Channel'ın Movie Surfers programı için kamera karşına geçen Lupita Nyong'o, filmde hayat verdiği Nakia karakteri hakkında bilgiler verdi. Gizli görevdeki bir casus olduğunu belirten Nakia, kralına fazlasıyla sağdık birisi. Aşağıdan "Meet Nakia" isimli videoyu izleyebilirsiniz.

Black Panther'dan "Meet Nakia" fragmanı

Black Panther kimdir?

T'Challa (Black Panther) bir Afrika ülkesi olan Wakanda'nın kralı T'Chaka'nın oğludur. Wakanda'nın ekonomisindeki en büyük avantaj çok nadir bulunan özel bir metal biçimi olan "vibranyum" çıkartılan madenlerdir. Babası vibranyum madenlerini ele geçirmeye çalışan Ulysses Klaw tarafından öldürülünce T'Challa intikam almaya yemin etti ve madenlere yapılan saldırıyı engellemeyi başardı.

Avrupa ve Amerika'daki en iyi okullarda okuyarak eğitimini tamamlayan T'Challa babasının tahtını teslim almak için geri döndü. Dövüş ve avcılık konusunda sınavlardan geçerek fiziksel yeteneklerini ispatlamayı başardı. Wakanda'nın panter tanrısı olan Black Panther ünvanını aldı. T'Challa'nın yönetimindeki Wakanda modern ve yüksek teknolojiye sahip, fakat Afrika geleneklerine de sıkı sıkıya bağlı bir ülke oldu. T'Challa kendisine yakıştırılan Black Panther adıyla ülkesinin en iyi savaşçılarını yönetip iç ve dış tehditlere karşı ülkesini korudu. Bu sırada Fantastik Dörtlü ve Kaptan Amerika gibi dostlar edindi.

T'Challa, Wakanda ile bağlantılı bir cinayeti araştırmak için New York'a gitti. Yokluğu sırasında Wakanda'da çıkan sivil savaş ve politik yozlaşma yüzünden tahtını kaybetti. Ülkesine geri dönmeyip ABD'de kalan T'Challa kendisine yeni bir kimlik edindi ve Black Panther olarak maceralarına da devam etti.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 02:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2018 00:30
Bu nasıl bir satış stratejisi? Böyle tanışma mı olur? Gelsin elimizi öpsün, bir çayımızı içsin, iki hoş sohbet edelim. Nakia değil kralı gelsin!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2018 22:29
Acaba filmi beyazların izleme hakkı olacak mı? Bu ne la ırkçı gibi hepsi siyah hepsi siyah
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×