Black Panther'den Okoye ve Nakia'nın epik araba sahnesi yayınlandı

Black Panther'den Okoye ve Nakia'nın epik araba sahnesi yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 2.02.2018 - 16:03
Öyle atılmaz, böyle atılır canım.

Black Panther'in kişisel koruması Okoye ile Captain America: Civil War'da tanışmıştık. Kendisi doğal olarak Black Panther filminin de bir parçası. Çevikliği ile herkesin gözünü korkutan Okoye'ye hayat veren Danai Gurira, dün akşam katıldığı Jimmy Kimmel'da filmden bir sahne paylaştı. Okoye ve Lupita Nyong'o'nun Nakia isimli karakterinin bir araba kovalamaca sahnesinin olduğu klipte Okoye'den beklenen hareketleri görüyoruz. Aşağıdan yayınlanan klibi izleyebilirsiniz. Black Panther, 16 Şubat'ta sinemalarda.

Okoye ve Nakia'nın epik araba kovalamaca sahnesi

Black Panther kimdir?

T'Challa (Black Panther) bir Afrika ülkesi olan Wakanda'nın kralı T'Chaka'nın oğludur. Wakanda'nın ekonomisindeki en büyük avantaj çok nadir bulunan özel bir metal biçimi olan "vibranyum" çıkartılan madenlerdir. Babası vibranyum madenlerini ele geçirmeye çalışan Ulysses Klaw tarafından öldürülünce T'Challa intikam almaya yemin etti ve madenlere yapılan saldırıyı engellemeyi başardı.

Avrupa ve Amerika'daki en iyi okullarda okuyarak eğitimini tamamlayan T'Challa babasının tahtını teslim almak için geri döndü. Dövüş ve avcılık konusunda sınavlardan geçerek fiziksel yeteneklerini ispatlamayı başardı. Wakanda'nın panter tanrısı olan Black Panther ünvanını aldı. T'Challa'nın yönetimindeki Wakanda modern ve yüksek teknolojiye sahip, fakat Afrika geleneklerine de sıkı sıkıya bağlı bir ülke oldu. T'Challa kendisine yakıştırılan Black Panther adıyla ülkesinin en iyi savaşçılarını yönetip iç ve dış tehditlere karşı ülkesini korudu. Bu sırada Fantastik Dörtlü ve Kaptan Amerika gibi dostlar edindi.

T'Challa, Wakanda ile bağlantılı bir cinayeti araştırmak için New York'a gitti. Yokluğu sırasında Wakanda'da çıkan sivil savaş ve politik yozlaşma yüzünden tahtını kaybetti. Ülkesine geri dönmeyip ABD'de kalan T'Challa kendisine yeni bir kimlik edindi ve Black Panther olarak maceralarına da devam etti.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 10:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2018 19:13
Beyazlar yapamaz oo yeee!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2018 17:34
Ne çok video çıktı arkadaş. Bunları birleştirince filmin %60 ını seyretmiş oluyorsun artık. Filme gidince heyecanlanacak birşey kalmadı. Her sahneyi parça parça verdiler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×