Black Panther'in Grammys reklamı yayınlandı

Black Panther'in Grammys reklamı yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 29.01.2018 - 17:50
Yeni TV Spot'ta yeni görüntüler var.

Black Panther, bir çok film gibi Grammys ödüllerinde kendisini gösteren filmlerden birisiydi. 30 Saniyelik TV Spot yayınlayan Marvel ve Disney, son hızı ile filmin reklam çalışmalarına devam ediyor. Avengers: Infinity War'dan önceki son durak olan Black Panther, şimdiye kadarki Marvel filmlerinden daha farklı bir tarza sahip olduğu için dikkat çeken filmler arasında yer almakta. Aşağıdan yayınlanan Black Panther videosunu izleyebilirsiniz. Black Panther, 16 Şubat'ta vizyona girecek.

Black Panther'in Grammys reklamı yayınlandı

Black Panther kimdir?

T'Challa (Black Panther) bir Afrika ülkesi olan Wakanda'nın kralı T'Chaka'nın oğludur. Wakanda'nın ekonomisindeki en büyük avantaj çok nadir bulunan özel bir metal biçimi olan "vibranyum" çıkartılan madenlerdir. Babası vibranyum madenlerini ele geçirmeye çalışan Ulysses Klaw tarafından öldürülünce T'Challa intikam almaya yemin etti ve madenlere yapılan saldırıyı engellemeyi başardı.

Avrupa ve Amerika'daki en iyi okullarda okuyarak eğitimini tamamlayan T'Challa babasının tahtını teslim almak için geri döndü. Dövüş ve avcılık konusunda sınavlardan geçerek fiziksel yeteneklerini ispatlamayı başardı. Wakanda'nın panter tanrısı olan Black Panther ünvanını aldı. T'Challa'nın yönetimindeki Wakanda modern ve yüksek teknolojiye sahip, fakat Afrika geleneklerine de sıkı sıkıya bağlı bir ülke oldu. T'Challa kendisine yakıştırılan Black Panther adıyla ülkesinin en iyi savaşçılarını yönetip iç ve dış tehditlere karşı ülkesini korudu. Bu sırada Fantastik Dörtlü ve Kaptan Amerika gibi dostlar edindi.

T'Challa, Wakanda ile bağlantılı bir cinayeti araştırmak için New York'a gitti. Yokluğu sırasında Wakanda'da çıkan sivil savaş ve politik yozlaşma yüzünden tahtını kaybetti. Ülkesine geri dönmeyip ABD'de kalan T'Challa kendisine yeni bir kimlik edindi ve Black Panther olarak maceralarına da devam etti.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 13:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
KingHayran
KingHayran 29.01.2018 23:54
Efsane olacak başkan !
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×