Black Panther'in Rotten Tomatoes skoru dudak uçuklatıyor

Black Panther'in Rotten Tomatoes skoru dudak uçuklatıyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 10.02.2018 - 12:52
Film için heyecan dorukta.

Black Panther'in Rotten Tomatoes skoru belli oldu. Merakla beklenen Marvel filminin notu %98 olarak belirlendi. İlk olarak Rotten Tomatoes'un Twitter sayfası üzerinden duyurulan filmin notu hayranlar tarafından büyük ilgi gördü. Hatta, Black Panther için süper kahraman filmlerini başka bir boyuta taşıdığı bile söylenmekte. Bakalım, Black Panther, bu kadar iyi geri dönüşten sonra izleyenleri tatmin edebilecek mi?

Black Panther'in Rotten Tomatoes skoru dudak uçuklatıyor

Black Panther'in Rotten Tomatoes skoru dudak uçuklatıyor

Black Panther kimdir?

T'Challa (Black Panther) bir Afrika ülkesi olan Wakanda'nın kralı T'Chaka'nın oğludur. Wakanda'nın ekonomisindeki en büyük avantaj çok nadir bulunan özel bir metal biçimi olan "vibranyum" çıkartılan madenlerdir. Babası vibranyum madenlerini ele geçirmeye çalışan Ulysses Klaw tarafından öldürülünce T'Challa intikam almaya yemin etti ve madenlere yapılan saldırıyı engellemeyi başardı.

Avrupa ve Amerika'daki en iyi okullarda okuyarak eğitimini tamamlayan T'Challa babasının tahtını teslim almak için geri döndü. Dövüş ve avcılık konusunda sınavlardan geçerek fiziksel yeteneklerini ispatlamayı başardı. Wakanda'nın panter tanrısı olan Black Panther ünvanını aldı. T'Challa'nın yönetimindeki Wakanda modern ve yüksek teknolojiye sahip, fakat Afrika geleneklerine de sıkı sıkıya bağlı bir ülke oldu. T'Challa kendisine yakıştırılan Black Panther adıyla ülkesinin en iyi savaşçılarını yönetip iç ve dış tehditlere karşı ülkesini korudu. Bu sırada Fantastik Dörtlü ve Kaptan Amerika gibi dostlar edindi.

T'Challa, Wakanda ile bağlantılı bir cinayeti araştırmak için New York'a gitti. Yokluğu sırasında Wakanda'da çıkan sivil savaş ve politik yozlaşma yüzünden tahtını kaybetti. Ülkesine geri dönmeyip ABD'de kalan T'Challa kendisine yeni bir kimlik edindi ve Black Panther olarak maceralarına da devam etti.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 09:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.02.2018 15:34
diablo 3te çıkmadan evvel 10/9 , 10/10 almıştı şişirdiler balonu ve noldu ? 20milyon sattı blizzard buda aynı şey şişiriolarki salaklar gidip izlesin
Kalan Karakter : 300 Gönder
carmalone
carmalone 11.02.2018 13:03
Batının SJW, politically correct kültürü dediğimiz sinema kritikleri 10da 10 vererek filmi en yüksek puanda tutmaya çalışıyorlar. 10/10 veren bir kritiğin yorumuna baktım yazdığı şey "black panter matter". Black lives matters hareketine gönderme yapmak için puanı verip geçmiş. 1 kişi 5 üzerinden 3 puan verdi diye o kişiyi Trump hayranı, ırkçı vs. diye damgalayıp hakaret yağmuruna tuttular bile.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.02.2018 16:39
İmdb puanı dudak uçuklatmıyor maalesef.Aksine filmden soğutuyor.Rotten tomatoes gibi Marvel yalakası bir siteyi kim takar zaten.Homecoming gibi boş bir filme bile 90 civarında puan veren bir siteden bahsediyoruz.
Luke Skywalker
Luke Skywalker 11.02.2018 12:56
Çıkmamış filmi Imdb puanından değerlendirmek de ilginçmiş, 10 bin kişi oy vermiş, kaçı filmi izlemiştir sence?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.02.2018 00:55
Allahsız domates
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cemlat
Cemlat 10.02.2018 22:56
Aslında neyin ne olduğunu bilenler zaten bu puanları bekliyodu taa en başından beri :) Bu puanlar kesin ve net ispatıki Tomatoes hiç bir zaman ciddiye alınmamalı. Şaklaban herifler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×