Black Panther'in sonu Avengers: Infinity War'a bağlanacak mı?

Black Panther'in sonu Avengers: Infinity War'a bağlanacak mı?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 22.01.2018 - 13:30
Infinity War, Black Panther ile mi başlayacak?

Marvel Sinematik Evreni'nin Avengers Infinity War'dan önceki son filmi olacak olan Black Panther, merakla bekleniyor. Peki, diğer Marvel filmlerinde olduğu gibi, Black Panther'ın sonunda da ek sahneler yer alacak mı? Bunun cevabı henüz net değil. Ancak, Captain America: Civil War'un sonunun Wakanda'da olması bunun habercisi. Captain America, son olarak Wakanda'da bir mülteci gibi kalmıştı. Winter Soldier ise yine Wakanda'da buzun içerisinde beklemekte. Bu yüzden Black Panther'in sonundaki ek sahnelerde Steve Rogers ve Bucky'i, hatta Infinity War'un başlangıcını görebiliriz.

Black Panther'in sonu Avengers: Infinity War'a bağlanacak mı?

Thanos'un 10 yıldır aradığı Sonsuzluk Taşları'nın sonuncusu olan Soul Stone bildiğiniz üzere hala kayıp. Bu taşın nerede olduğu hakkında bir çok teori ortalıkta gezse de Soul Stone'un Wakanda'da ortaya çıkacağına neredeyse herkes kesin gözüyle bakmakta. Bu arada, Wakanda'nın bu kadar gelişmiş olmasının sebebi Soul Stone değil, dünyanın en değerli metali olan vibranyum. Bu yüzden Wakanda ile ilgili değil, tamamen hikaye odaklı olarak Soul Stone'un ortaya çıkması beklenmekte. Bakalım son Sonsuzluk Taşı'nı Black Panther'da görebilecek miyiz? Black Panther 16 Şubat'ta sinemalarda.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 00:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 22.01.2018 13:55
bi bitse artık şu süperkahraman furyası.ne var ne yok çektiler.yıllarca popüler olmayan karakterlere kadar gitti bu iş.black panther i kaç kişi biliyordu ki 5 sene öncesine kadar.bakalım daha ne karakterlerin filmleri gelecek.
arabul19
arabul19 6.02.2018 17:25
35 yaşındayım çocukluğumdan beridir biliyorum
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2018 04:10
Ryu bitmez ryu.. vanpir geldi Edwırt olduk zonbi geldi L4D ya da WD olduk.. Şimdi sıra bunlarda. Paso dünyayı kurtaracaklar milyar değil milyon dolar kazanana dek.. Sonra yeni bi akım çıkacak oradan devam :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2018 16:02
Otuz tane fılm cıksa otuzunu da izlerim tam bir Marvel fanıyım. Bence de Black Panther sonu , Infınıty War bası ile baslıcak
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×