Black Panther'in yeni fragmanında yeni görüntüler var

Black Panther'in yeni fragmanında yeni görüntüler var

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.12.2017 - 13:23
Filmin uluslararası fragmanı yayınlandı

Black Panther filmi bildiğiniz gibi özellikle hikaye açısından merakla bekleniyor. Bunun en büyük nedeni ise hikayenin bir şekilde Avengers: Infinity War hikayesine bağlanacak olması. Bu filmin geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve rekor kıran ilk fragmanında sık sık Wakanda'yı görmüş ve Sonsuzluk Taşları'ndan birinin burada olabileceğini düşünmüştük. İşte hikaye açısından bu kadar önemli olan Black Panther için yeni bir fragman daha yayınlandı.

Black Panther'ın uluslararası fragmanı yayınlandı

Uluslararası fragmanlar fark edebileceğiniz gibi daha çok Japonya ve Çin pazarı için geliyor. Filmin bu yeni fragmanına baktığımızda daha önce görmediğimiz birçok sahneye yer verildiğini de görüyoruz. Hem hikaye gidişatı hem de aksiyon anlamında önemli sahneler fragmanda kendisine yer bulmuş. Filmin bu yeni fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Ryan Coogler'in yönetmen koltuğuna oturduğu filmde Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Letitia Wright, Winston Duke, Angela Bassett, Forest Whitaker ve Andy Serkis gibi oyuncular bulunuyor. Filmin gösterim tarihi ise 16 Şubat 2018 olacak.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 20:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2017 19:16
Ah Lexus'um neler yaptılar sana? ;'(
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2017 18:35
Şimdi anladım.Sony'nin Spider-Man'i MArvel'den ayırmasından sonra yeni bir Örümcek adam yaratma çabasındalar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×