Black & White

Black & White

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
İpucu
İlk bölümde normalde seçebildiğimiz üç hayvanı dörde çıkarmak için ki bu hayvan koç  hayvanınızı seçtikten bir süre sonra town center'ınıza yakın bir yerdeki silver story scroll'u gerçekleştirmeniz gerekiyor. bu story scroll da koyunlarını kaybeden bir adam var ve size koyunlarını bulup bulamayacağınızı soruyor.beşinci koyundan sonra ne kadar da bitmiş gibi görünse de en az beş tane daha koyun var adanın değişik yerlerinde eğer bu koyunları da bulup sahibine verirseniz dördüncü hayvan koç geliyor.koç'u alabilmek için daha önceden seçmiş olduğunuz hayvanla değiştirmeniz gerekiyor böylece koç sizin oluyor bu arada unutmadan her koyunu verdikten sonra adamın size teşekkür etmesini bekleyin. (İp Ucu İçin Sn Mehmet Müjde’ye Teşekkür Ederiz)
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×