Black Widow filmi geliyor!

Black Widow filmi geliyor!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 11.01.2018 - 16:50
Marvel sonunda onayı verdi.

Black Widow'un filmi geliyor. Marvel sinematik evrenin ilk karakterlerinden olan ve neredeyse her filmde boy gösteren Black Widow için solo film Marvel tarafından duyuruldu. Uzun bir süredir Black Widow hayranları karakter için solo bir film yapılmasını bekliyor. Iron Man 2 filmi ile Marvel Sinematik Evrenine giriş yapan Black Widow karakterini karakter ile özleşmiş olan Scarlett Johansson canlandırmakta.

Black Widow filmi geliyor

Iron Man 2 sonrasında Avengers filminde yer alan karakter, sonrasında Captain America: Winter Soldier filminde de rol aldı. Tabi ki bahsi geçen bu filmlerde her zaman yan karakter olmaktan ileriye geçemedi. Buna Avengers da dahil. Sonuç olarak 2010 yılından beri bu evrenin parçası olan Scarlett Johansson ve Black Widow, sonunda hak ettikleri filme kavuşacak. Variety'nin haberine göre, Marvel çoktan filmin hikayesini ve senaryosunu yazacak olan kişiyi bulmuş. Jac Schaeffer'in üstleneceği bu görev stüdyo tarafından duyuruldu. Black Widow filmi ile yazar, Marvel ile ilk defa çalışmış olacak. Kendisine başarılar diliyor ve iyi bir iş çıkarmasını umut ediyoruz.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 09:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2018 17:16
hawkeye green arrow blackwidow bunlar hep boş laf olsun torba dolsun diye koyulmuş karakterler,hatta batman dahi bir noktada öyle ama onun hikayesi gothamdaki normal tiplere karşı olduğu için kabul edilebiliyor,yoksa uzaylılar geliyor neymiş blackwidow ulan kıçına mermi gelse ölecen
Luke Skywalker
Luke Skywalker 13.01.2018 13:00
Aynen, superman'i hiç sevemedim.
Spider_hip
Spider_hip 11.01.2018 17:50
Size katılıyorum. Herkes süper kahraman anasını satiim :D Eskiden beri de en sevmediğim süper kahraman süperman dir. Hani spiderman, batman, o su bu su, bir yere kadar kılıfına uyduruluyor ama süperman aşırı abartı ya. Hani süperman in olduğu yerde zaten diğerleri aslında komik kalıyor.
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2018 17:35
hocam, eğer uzaylılar geldiğinde süper kahramanların sokakta savaşarak savunmasını mantıklı bulup da süper gücü olmayanların savaşmasını tuhaf bulduysanız, siz bu tarz filmleri çok yanlış anlamışsınız zaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
zeknoss
zeknoss 12.01.2018 00:01
Tahminimce Avengers'da Blackwidow ölüyordur ve Johannson'un anlaşmasındaki film kotasında bir tane fazla film vardır, onu dolduruyorlardır.
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2018 10:38
Eğer karakter Avengers ta ölürse, bu filmin gişesi de artar. Şimdi düşününce, Marvel senelerdir haryanlar tarafından istenmesine rağmen bir türlü Black Widow filmi yapmıyordu. Ve X-Men, Fastastic Four u geri aldıkları bir zamanda yapmaya kalkışmaları, söylediğini çok mantıklı kılıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2018 00:48
bıktırdınız ulan ne kahraman filmleriymiş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2018 23:40
He bide tek başına kurtarsın dünyayı. Ne kadar firikik verirse o da cabası tabii..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×