Blacklight: Retribution PS4'te 1080p!

Blacklight: Retribution PS4'te 1080p!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 3.11.2013 - 23:44
Herkes çözünürlüğünü söylesin
90'ların ortalarında gerçekleşen bir "bit savaşı" vardı. Oyun dünyasının geçmişiyle ilgilenen, veya o dönemi yaşamışlar bilir. Dönemin konsol üreticileri kendi konsollarının daha fazla "bite" sahip olduğunu öne sürerek pazarlama kavgasına tutuşmuşlardı. Önce Mega Drive NES'e gelip "Sen 8 bitsin, ben 16 bitim" demiş, sonra Nintendo SNES ile cevap vermiş; olay en sonunda konsolun bit sayısını ismine yazmaya kadar (Nintendo 64) varmıştı. Şimdi bu savaşı tekrar yaşıyoruz gibi hissediyorum, tek farkı, bu sefer "bit" değil, "p" kullanıyoruz. Bir sonraki Microsoft konsolunun ismi "Xbox 4320p" olursa hiç şaşırmayacağım. Ama bir saniye, konu neydi? Evet, Blacklight Retribution'ın PS4 çözünürlüğü. Zombie Studios'un açıklamasına göre firmanın F2P FPS oyunu PC'deki en yüksek ayarlarına tekabül eden bir grafik seviyesinde PS4'te 1080p çözünürlükte çalışabiliyor. FPS'si ise henüz sabitlenmemiş, fakat stüdyo "olabilecek en yüksek seviyeyi" hedefliyor. Bu 30 mu, 60 mı olur, zaman gösterecek.

Blacklight: Retribution PS4'te 1080p!
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 22:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×