Blade, Marvel sinematik evrenine geri mi dönüyor?

Blade, Marvel sinematik evrenine geri mi dönüyor?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.12.2017 - 16:47
Marvel Youtube tarafından önemli bir sızıntı geldi!

Blade özellikle Wesley Snipes'ın oynadığı filmler ile birlikte popülerliğini arttırmayı başaran Marvel karakterlerinden birisi olmuştu. Film serisinin sona ermesinden sonra uzun bir süre geri döneceğine dair dedikodularını duyduğumuz karakter için bir türlü somut adım atılmadı. Bugün ise Marvel tarafından kafaları oldukça karıştıran bir açıklama geldi.

Marvel Youtube hesabının kıdemli isimlerinden biri ve aynı zamanda ana sunucularından da biri olan Lorraine Cink, kendi Twitter hesabından farklı bir açıklamaya imza attı. Agents of S.H.I.E.L.D. yazarlarından biri olan Jeffrey Ward ile görüşme fırsatı yakaladığını dile getiren Cink, "Hazırladığımız güzel şeyleri görmeniz için sabırsızlanıyorum. Gözünüz 2018'de olsun" dedikten sonra #AgentsofSHIELD ve #Blade hashtag'larını kullanmış.

Blade, Marvel sinematik evrenine geri mi dönüyor?

Tabi bu açıklamadan sonra ise karakterin seride yer alacağına dair haberler doğal olarak konuşulmaya başlandı. Yaptığı sızıntının daha sonra farkına varan Lorraine Cink, daha sonra yayınladığı bir mesajda ise "Ciddi konuşalım, Blade hakkında konuştuk çünkü kendisi (Ward'dan bahsediyor) büyük bir hayranı. İnternette komplo teorilerine başlamayın" sözlerine yer vermiş.

İşin ilginç olan tarafı ise daha sonra bu mesajların kaldırılmış olması. Daha önce Ghost Rider'ı gördüğümüz Agents of S.H.I.E.L.D., Blade için de bir geri dönüş olabilir. Gerçi bunu görmek için muhtemelen bir süre bekleyeceğiz gibi duruyor. Ajanların şu an oldukça farklı bir durumda olduğunu göz önüne alırsak en azından bu sezonun 2.yarısı ya da seneye kadar beklememiz gerekmekte. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 03:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2017 17:38
dizi evreni ve mcu farklı
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2017 23:43
MK Okuru
23.12.2017 17:07, sen galiba aynı kişisin "arkadaş" la :) düzelteyim, kimse kendini kandırmıyor, kimse "birleşecekler" diye birşey dememiş, sadece senin yorumunun yanlış olduğunu söylemişler, sen kendini kandırma ;)
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2017 22:23
17:07, AoS ile zaten paralel gidiyorlar, birleşmeyecekler diye Netflix dizilerini kastediyorsun sanırım. O konuda da şunu söyleyebiliriz, Netflix in Marvel dizilerini Disney alıyor, kendilerine ait bir kanalda devam edecek. Yani, büyük ihtimalle AoS benzeri kesişmeler görücez.
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2017 17:07
arkadaş yanlış söylemiş ama doğruda söylemiş dizi ve film evreni aynı evrende ama hiçbir şekilde birleşmeyecekler,yani kendinizi kandırmayın
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2017 09:30
Yoo farklı değil. Diziler filmlerle bağlantılı. Aos de kaptan amerika 2 ve avengers ultron filminden bi çok sahne göstetildi. Daredevil da Avengers 1 deki olaylar işlendi. Belliki sen pek takip etmiyosun. Aos son sezonda dr strange bağlantılı konu işlendi. Şuan aos uzayda. İnfinity e bağlanıcak konu
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2017 23:35
Ya bi git öğren de gel. Ayni evrenler onlar
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2017 18:48
Agents of Shield MCU'da.O kadar göndermeyi kaçırdın herhalde.Dizi evreni ve film evreni farklı olan Dc.
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2017 18:16
Hayır ilgilenmek zorunda değilsin de, madem ilgilenmiyorsun, bilmiyorsun, neden yorum yapıyorsun ki?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.12.2017 18:17
Zaten niye gelemedi bi türlü? Bir dizi iyi olur ama AoS şeysiyle değil de, Netflix dizleri gibi, kendi başına bir dizisi olsun. Blade e layık bir dizi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×