Blade & Soul 2 geliyor

Blade & Soul 2 geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 8.11.2017 - 09:18
NCSoft beklenmedik bir duyuru yaptı.

Blade & Soul, 2009 yılında kapısını ilk defa Koreli oyunculara açarak oynanış mekanikleri sayesinde kendini oyunculara sevdirmeyi başardı. Diğer MMORPG oyunlarına nazaran daha fazla serbestlik veren oyun, hızlı dövüş mekanikleri sayesinde PvP maçlarını daha hızlı hale getiriyordu. Şimdi ise ilk oyunun devamı Kore'de basına yapılan özel bir sunum ile tanıtıldı. Söylenenlere göre yeni oyun sadece mobil platformlara çıkacak. 2018 yılının ilk aylarında oynanış görüntülerinin yayınlanacağı oyun, 2018'in sonuna doğru final sürümüne geçecek. Geliştiricilerin PC olan MMORPG oyunundan sonra neden mobil platforma atılım yaptığını bilmiyoruz. Ancak muhtemelen oyunun oynanış dinamikleri PC'ye benzer olmayacaktır.

Blade & Soul 2 mobil platformlara geliyor

Aynı hamleyi geride bıraktığımız aylarda Dragon Nest geliştiricisinden de görmüştük. Sadece PC platformunda olan Dragon Nest, ilerleyen zamanlarda mobil platforma da çıkacak. Ayrıca böylesine haberler ile birlikte PC'de var olan MMORPG pazarının da günden güne küçüldüğünü varsayabiliriz. World of Warcraft'ın hükmettiği MMORPG piyasasında artık yeni bir şeyler yapmak eskisine göre daha zor olmuş durumda.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 01:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.11.2017 18:56
pc versiyonunu oynamıştım gayet güzeldi arkadaş ortamı gerek raidler için vaktim olmadığı için bıraktım,mobil versiyonu merak ediyorum güzel olursa oynayabilirim
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 8.11.2017 16:09
Yeni online seri başlıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×