Blade & Soul Revolution resmiyet kazandı

Blade & Soul Revolution resmiyet kazandı

Furkan Güler
Furkan Güler 11.11.2017 - 13:02
Oyunun ne olduğu ortaya çıktı.

Blade & Soul ilk olarak Asya bölgesinde daha sonrasında ise Avrupa ve Amerika bölgelerinde çıkarak oyuncu topluluğunu bir anda katlamayı başarmıştı. Rakibi olan diğer MMORPG oyunlarına nazaran daha fazla serbestlik veren Blade & Soul, hızlı dövüş mekanikleri sayesinde PvP maçlarını daha hızlı hale getiriyordu. Geride bıraktığımız günlerde ilk oyunun devamı, Kore'de basına yapılan özel bir sunum ile tanıtılmıştı. Şimdi ise Blade & Soul 2 olarak geçen oyun resmiyet kazandı ve oyunun Blade & Soul Revolution adı ile çıkacağı belirtildi. Söylenenlere göre yeni oyun sadece mobil platformlara çıkacak. 2018 yılının ilk aylarında oynanış görüntülerinin yayınlanacağı oyun, 2018'in sonuna doğru final sürümüne geçecek. Geliştiricilerin PC'de olan MMORPG oyunundan sonra neden mobil platforma atılım yaptığını bilmiyoruz. Ancak muhtemelen oyunun oynanış dinamikleri PC'ye benzer olmayacaktır.

Blade & Soul Revolution mobil platformlara geliyor

Diğer bir yandan oyunu bu sefer NCSoft yerine Netmarble firması pazarlayacak. Ayrıca aynı hamleyi geride bıraktığımız aylarda Dragon Nest geliştiricilerinden de görmüştük. Sadece PC platformunda olan Dragon Nest, ilerleyen zamanlarda mobil platforma da çıkacak. Ayrıca böylesine haberler ile birlikte PC'de var olan MMORPG pazarının da günden güne küçüldüğünü varsayabiliriz. World of Warcraft'ın hükmettiği MMORPG piyasasında artık yeni bir şeyler yapmak eskisine göre daha zor olmuş durumda.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 03:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.04.2019 11:34
eu server vericek lermi acaba koreyi indirdım bire bir yapmışlar harika oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2018 04:00
netmarple ile ortak çalısıyorum bu sene içerisinde oyunu playstorede görebilirsiniz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.11.2017 00:43
Dragon Nest 2 şuan zaten Nexon firması ile mobilde var Unreal Engine 4 ile. Blade&Soul Revelation da UE 4 lü.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.11.2017 14:52
mobile ? ve mmorpg kafayımı yedi bunlar bir ara oynama fısatı buldum pc de çok güzeldi şuan nasıl bilmem ama mobil hiç olmaz ya
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×