Bleach ve Naruto'nun stüdyosundan yeni anime serisi

Furkan Güler
Furkan Güler 3.10.2017 - 15:22
Black Clover'ın pilot bölümü beklenenden daha iyi çıktı

Naruto, Naruto: Shippuuden, Bleach, Tokyo Ghoul ve Boruto: Naruto Next Generations gibi başarılı serilerin stüdyosu Studio Pierrot'un yeni anime serisi Black Clover'ın ilk bölümü bugün yayınlandı. Asta ve Yuno adında iki karakter, aileleri tarafından aynı kiliseye bırakılır. Karakterlerimiz daha çocukken birbirlerine en güçlü büyücü olacaklarına dair söz verirler. Ancak Yuno büyü konusunda oldukça usta bir karakter olurken, Asta'nın büyü konusunda herhangi bir yeteneği yoktur. Fiziksel olarak antrenmanlarına devam eden Asta, Yuno'nun gücüne yetişmeye çalışır.

Black Clover'ın ilk bölümü yayınlandı

Yıllar içerisinde Yuno büyü konusunda ustalaşırken Asta'nın halen yerinde saymasıyla birlikte hikayenin gidişatı belli olur. Klasik shounen hikayelerine benzeyen Black Clover'da karakterlerin her bir bölümde daha güçlü olmalarını izleyeceğiz. Hikaye hakkında daha fazla bilgi vermek istemiyorum keza yazacaklarım izlemek isteyenlerin keyfini kaçırabilir. Genel olarak izleyenlerden tam puan alan Black Clover, önümüzdeki dönemlere damgasını vuracak potansiyele sahip. Naruto serisinin yanında Bleach ve Tokyo Ghoul ile kalitesini ortaya koyan stüdyonun ortaya koyduğu animasyonlar oldukça kaliteli duruyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 12.04.2021 18:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.10.2017 12:03
D gray man vardı bi ara. O zamanlar her şey güzeldi. Bunlar ne şimdi ya :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sandora
Sandora 3.10.2017 21:42
Kulaklıkla falan izlemeyin ana karakter kulak operasyonu yapıyor benden söylemesi.Eğer ses sistemi falan kullanıyorsanız sesi iyice kısın yoksa polis kapınıza dayanabilir cinayet var diye.
ImChuckBass
ImChuckBass 4.10.2017 00:54
hahahaha iyi güldüm
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2017 21:03
İyiymiş seyredilir
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bleach ve Naruto'nun stüdyosundan yeni anime serisi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×