Blizzard binlerce Diablo 3 oyuncusunu banladı

Blizzard binlerce Diablo 3 oyuncusunu banladı

Mert Günhan
Mert Günhan 19.12.2012 - 13:55
Bot kullananların sonu geldi
Diablo 3'te son günlerde bot kullanarak haksız para kazanan binlerce oyuncunun ortaya çıkmasıyla işler karışmıştı. Oyunun doğasını bozan bu durum yüzünden harekete geçen Blizzard, yeni yıl ile beraber bütün hilecileri temizlemeye and içmişti. Stüdyonun forumlarında Blizzard Topluluk Yöneticisi Lylirra konuyla ilgili şunları dedi;

"Bir kaç bin Diablo 3 oyuncusunu oynarken bot kullandıkları için hesaplarından banladık. Bu durum "fair play" karakterine aykırı bir durum olmakla beraber, bot kullanmak bir hiledir. Oyunla ilgili tekniksel problemler yaratabilecekken Battle.Net'in performansını da etkileyebilir. Oyuncularımızın ortamını güvenli, stabil ve zevkli tutmak bizim için çok önemli olduğu için konuyla ilgili nöbetimiz devam edecektir, aynı zamanda oyuncuların bu davranışları raporlaması için özel bir sistem geliştiriyoruz, bir sonraki yama ile sunacağız."

Blizzard binlerce Diablo 3 oyuncusunu banladı
Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 17:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×