Blizzard, Blizzcon fuarına ait bazı detayları paylaştı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.04.2019 - 16:46
Bilet ve etkinlik detayları

Blizzard firması bildiğiniz gibi her yıl kendi oyunlarına özel etkinliklere yer verilen Blizzcon fuarını gerçekleştiriyor. Bu fuarda mevcut oyunlarına gelecek yenilikleri, ek paketi açıklayan firma genelde yeni yapacağı duyuruları da Blizzcon fuarına saklıyor. İşte firmanın hayranı olan oyuncuarın merakla beklediği fuarın yeni ayağına dair bazı detaylar da paylaşıldı. Blizzard firmasınan gelen açıklama ve detaylar şu şekilde;

Blizzard, Blizzcon fuarına ait bazı detayları paylaştı

BlizzCon® 2019 fuarı, bu yıl 1-2 Kasım tarihlerinde Kaliforniya’da bulunan Anaheim Convention Center’da gerçekleşecek. Birbirinden heyecanlı oyunlar, eSpor karşılaşmaları ve cosplay gösterilerine ev sahipliği yapacak fuarda Blizzard Entertainment ayrıca geliştirdiği oyunlarla ilgili en yeni haberleri paylaşıyor olacak. Etkinlik biletleri 4 Mayıs Cumartesi ve 8 Mayıs Çarşamba olmak üzere iki farklı günde satışa sunulacak.

BlizzCon 2019, Blizzard Entertainment’a özel geliştirici panelleri, profesyonel eSpor karşılaşmaları ve katılımcıların yaratıcılıklarını ortaya koyarak kendilerini gösterebilecekleri topluluk etkinlikleri gibi pek çok aktiviteyi bir çatı altında topluyor. Bu yılki sayısız etkinliğe yer açmak için daha geniş bir alana yayılması hedeflenen fuarda ayrıca etkinlikten bir gün önce gerçekleştirilecek “BlizzCon Pregame Festivities” (Fuar Öncesi Şenlikleri) kapsamında oyunculara yönelik eğlenceli topluluk buluşmaları düzenlenecek.

“BlizzCon bugüne kadar Blizzard oyuncu topluluğumuza kendilerini evlerinde hissettikleri, internet arkadaşlıklarının gerçeğe dönüştüğü ve yepyeni dostlukların kurulduğu sıcak bir ortam sundu,” diyen Blizzard Entertainment başkanı J. Allen Brack, sözlerini, “Bu yıl da fuara gelecek herkesi karşılamayı dört gözle bekliyor, onlarla bir araya gelmek, gülüp eğlenmek ve elimizdeki en yeni gelişmeleri paylaşmak için sabırsızlanıyoruz,” şeklinde sürdürdü.

BlizzCon aynı zamanda Blizzard için büyük önem taşıyan eSpor karşılaşmalarına da ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bunlar arasında Hearthstone® Dünya Finalleri (Hearthstone® Global Finals), Hearthstone Grandmasters liginin heyecanla beklenen nihai karşılaşmaları, Overwatch® World Cup (Overwatch® Dünya Kupası), StarCraft® II World Championship Series‘in (StarCraft® II Dünya Şampiyonası Serisi) epik final maçları, World of Warcraft® Arena World Championship Finals (World of Warcraft® Arena Dünya Şampiyonası Finalleri) ve bu yıl ilk kez düzenlenen World of Warcraft Mythic Dungeon International‘ın (World of Warcraft Uluslararası Efsanevi Zindan Karşılaşmaları) final maçları yer alıyor.

Üç Farklı Bilet Seçeneği

Bu yıl BlizzCon’a katılmak isteyenleri 3 farklı bilet seçeneği bekliyor. Bilet seçeneklerinin ilki, “BlizzCon Portal Pass”, BlizzCon’u doyasıya yaşamak isteyenler için birebir. Bu bileti satın alanlar diğer katılımcılardan ayrı özel bir noktadan alana giriş hakkı, BlizzCon’dan 1 gün önce “Night at the Faire” (Panayırda bir Gece) etkinliği kapsamında gerçekleşecek çok özel Darkmoon Panayırına (Darkmoon Faire) giriş hakkı, Cuma ve Cumartesi günleri alana erken giriş hakkı, özel park alanı, fuar süresince dinlenip Blizzard çalışanları ile sohbet edebilecekleri özel bir alan ve çok daha fazlasına sahip olacaklar.

İkinci bilet seçeneği olan BlizzCon Pass, standart bilet olup alana giriş hakkı yanında Fuar Öncesi Şenliklerine katılım hakkı sağlıyor. Üçüncü ve son seçenek olan BlizzCon Benefit Dinner (BlizzCon Bağış Yemeği) ise BlizzCon Portal Pass’in tüm ayrıcalıkları yanında etkinlikten bir gece önce düzenlenecek özel hayır yemeğine katılım imkanı veriyor. Bilet sahipleri yemekte Blizzard geliştiricileri ile birebir sohbet etme şansını elde ederlerken bilet parasının bir kısmı da çocuk sağlığı üzerine önemli çalışmalar yapan CHOC Children’s‘a bağış olarak gidecek. Bu yıl biletler 4 Mayıs ve 8 Mayıs olmak üzere iki ayrı günde satışa sürülüyor. BlizzCon biletleri ile ilgili detaylı bilgilere www.blizzcon.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Warcrafft®’in 25. Yılına Özel BlizzCon Hatıra Figürleri

Üç bilet seçeneği de içeriğini önümüzdeki günlerde açıklayacağımız BlizzCon oyun içi hediyeleri (in-game goodies) ile birlikte geliyor. Bunun yanı sıra katılımcılar, biletlerini alırken çok özel iki hatıra figüründen birini satın alma şansına sahip olacaklar. Warcraft®‘ın 25. Yılı anısına imal edilen Orc Savaşçısı (Orc Grunt) ve Piyade Eri (Human Footman) heykelciklerinden birini seçtikten sonra ödeme sayfasına geçerek bu eşsiz figürlere sahip olabileceksiniz. Bu yıl heykeller, daha önceki yıllarda sunulan BlizzCon Goodie Bag’in (BlizzCon Hediye Paketi) yerini alıyorlar.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2022 03:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.04.2019 17:14
millet deli eskiden futbol taraftar falan vardı simdi bu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.04.2019 22:28
şaka mı bu diyen kırmızılı eleman olcak mı acaba?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.04.2019 12:01
Warcraft Reforged ile birlikçe modernize edilmiş mod konsolu.
World of Warcraft 8.2 sonrası Sylvanas ve Thrall ile yeni bir heyecan.
Diablo 4 duyurusu, hikaye hakkında ufak ipuçları.
Wow Classic'in başarısına göre, sonrası için vanillacıları daha da mutlu edecek yenilikler.
blizzcon19.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.04.2019 10:03
Burdan gitmek istesek uçak parası zaten bütçeyi bitirir :D Düzgün çeken yayıncı olursa oraları izleriz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.04.2019 00:51
Blizzard mı kaldı artık ya ...geç bunları
Kalan Karakter : 300 Gönder
Blizzard, Blizzcon 2019 fuarına ait bazı detayları paylaştı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×