Blizzard patronunun PC ile alakalı yaptığı açıklamalar sevindirici

Blizzard patronunun PC ile alakalı yaptığı açıklamalar sevindirici

Furkan Güler
Furkan Güler 3.10.2019 - 15:53
J. Allen Brack, PC'ye önem verdiğinin altını çizdi.

Video oyun dünyasını en köklü ve sevilen oyun geliştiricilerinden bir tanesi olan Blizzard, BlizzCon'a yaklaşık bir ay kala açıklamalarıyla gündeme gelmeye başladı. Blizzard'ın yeni patronu J. Allen Brack'in yabancı basın ile yaptığı röportaj ise PC oyuncularının iyi yönde tepkisini çekti. Geride bıraktığımız BlizzCon fuarında Diablo markasını Diablo Immortal adı altında mobil platforma taşıyan Blizzard, oldukça fazla negatif tepkiyle karşılaşmıştı. Diablo gibi köklü bir seriyi mobil platforma taşıdığı için Blizzard'a küsen oyuncuların sayısı, yayınlanan duyuru videosuna gelen kötü yorumlardan belli oluyordu. 

Blizzard patronunun PC ile alakalı yaptığı açıklamalar sevindirici

Firmanın patronu Brack ise Blizzard'ın PC kökenli bir şirket olduğunu ve hala ana odaklarının PC oyunları olduğunu açıkladı. PC haricinde diğer platformlara da devamlı sıcak baktıklarını söyleyen Brack, diğer platformlara oyun geliştirdiklerinde de titiz çalıştıklarını belirtti. Diablo 3'ün konsol portunu örnek gösteren Brack, oyuncuların Diablo'nun konsol sürümünden memnun kaldığını ileri sürdü.

Son olarak Switch platformuna çıkan Diablo 3, gerçekten de konsolda oynaması zevkli bir oyun olarak piyasadaki yerini aldı. Bakalım yeni BlizzCon fuarında nelerle karşılaşacağız?

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 05:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.10.2019 03:09
Diablo 4 gelse bile oturmuş Path of Exile ve sürekli güncellenen Grim Dawn ı geçemez asla boşuna heveslenmeye gerek yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.10.2019 15:45
Diablonun Nintendo Switch versiyonu gerçekten çok keyifli olmuş. Ps4’te oynamak yerine, switchte elde oynamak çok daha fazla keyif veriyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2019 16:16
Sürekli aynı geyik muhabbetleri. Dişe dokunur bi söz yok. Hep yuvarlak cümleler. Millet adam gibi bir Diablo oyunu bekliyor ve pcye bekliyor. Yok konsol şöyleymiş pc de bizimmiş çok bağlılarmış oyuncularına cart curt. Diablo gelecek mi gelmeyecek mi kardeşim onun sinyalini ver hype olalım keyfimize
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2019 09:22
Yoksa d4 mü
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.10.2019 12:11
Ya Diablo 3'e köklü bir değişiklik getirecekler ki bu saatten sonra o da yemez yada Diablo 4'ü çıkaracaklar yoksa bir sonra ki konferansta ordan çıkamazlar net.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×