Blizzard'da ki geri sayım bitti

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Blizzard'da ki geri sayım bitti
Blizzard'ın web sitesindeki o merakla beklediğimiz ve hiç bir fikrimizin olmadığı esrarengiz geri sayım bitti. Peki sonuç ne? Starcraft 2 mi? Yoksa World of Warcraft mı? Bütün bu gerilim Starcraft: Ghost içinmiş...

Starcraft: Ghost henüz yapımda olan yeni bir 3D tactical-action oyunu. Bilgisayar kullanıcıları hemen sevinmesin. Çünkü oyun console lar için çıkacak. Oyun Starcraft dünyasında geçecek ve bir Ghost olan Nova ablamızı yöneteceğiz. Nova'nın fiziksel ve pisişik güçlerinin yanısıra, her tür aracı ve yüksek teknoloji silahları da kullanabilecek kadar yetenekli. Kullanabileceği araçların çoğu Starcraft ve Broodwar dan alınacak. Tüm bunlar ne kadar da tanıdık geliyor değil mi? Bana C&C Renegade i andırdı.

Starcraft: Ghost ve Nova hakkında bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayın.

Umarız ki bu oyun çıktıktan kısa bir süre sonra PC için de çıkar ve en önemlisi Renegade gibi bir hayal kırıklığı yaşatmaz...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 14:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Blizzard'da ki geri sayım bitti

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×