Blizzard'dan Kara Cuma indirimleri

Blizzard'dan Kara Cuma indirimleri

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 21.11.2012 - 10:20
WoW Battlechest 5 dolar, Pandaria 20 dolar
Blizzard'dan Kara Cuma indirimleri
Şükran Günü'nü takip eden ilk Cuma, yıllardır yılbaşı alışverişinin başlangıç günü sayılıyor bildiğiniz üzre. Kara Cuma ise bu yüzden çılgın indirimlerle taçlanıyor. Oyun firmaları da son yıllarda bu furyadan nemalanıyor ve bizler de oyunları oldukça ucuza alabiliyoruz.

Bu sene açıklanan ilk indirimlerden biri Blizzard'dan geldi. GameStop, Amazon, Target, Best Buy gibi bizde olmayan bir çok mağazada World of Warcraft ürünleri üç gün boyunca çok ucuza satılacak. World of Warcraft: Battlechest sadece 5 dolar, Cataclysm 10 dolar, son ek paket Mists of Pandaria da 20 dolardan alınabilecek.

Ancak World of Warcraft indirimleri sadece kutulu oyunlarda ve bu mağazalarda geçerli. Eğer siz de indirimden yararlanıp Blizzard oyunları arşivinizi genişletmek isterseniz, dijital olarak Starcraft II ve Diablo III alabiliyorsunuz. Diablo III'ün fiyatı 39.99 dolarken, Starcraft II'nin fiyatı 19.99 dolar.

[Blizzard Store]
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 11:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×