Blizzard'ta neler oluyor?

Blizzard'ta neler oluyor?

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Blizzard'ta neler oluyor?
Uzun zamandır WOW ile bizleri oyalayan Blizzard cephesinde bazı söylentiler dönüyor. Bunların başında Starcraft: Ghost'un tamamen iptal olduğu iddiası yer alıyor. Firma bu projeleri ile ilgili olarak, yeni nesil konsollara adapte edileceği ibaresini kullanmış ve çıkış tarihinin belirsiz olduğunu söylemişti. Fakat oyunun isminin Blizzard'ın resmi sitesindeki Games menüsündeki Under Development ve Starcraft Universe bölümlerinden tamamen kaldırılması kafalarda soru işareti yarattı.

Diğer bir gelişme ise yine Diablo efsanesi ile ilgili olarak devam ediyor. Blizzplanet'te yer alanlara göre Blizzard adı açıklanmayan, proje için çalışabilecek kişiler arıyor. Verilen iş ilanında tasarımın adı açıklanmasa bile istenilen özellikler ve bazı ifadeler Diablo 3 ismini çağrıştırıyor. "Experience working on RPG titles" cümlesi oldukça dikkat çekici geliyor. Bilindiği üzere Diablo'yu yapan ekipten bazı kişiler ayrılmış ve kendi firmalarını kurmuşlardı. Şuanda Hellgate: London isimli oyun üzerinde çalışıyorlar. Verilen bu iş ilanı uzun zamandır internette dolanıyor ve sürekli olarak Diablo 3 söylentileri artıyor. Fakat Blizzard'tan konu ile ilgili tek bir açıklama dahi yapılmıyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 07:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×