BlizzCon 10: Blizzard konsollara oyun yapacak mı?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 23.10.2010 - 01:37
Rob Pardo'dan açıklamalar.

Bilindiği gibi Blizzard, sadece PC için oyunlar geliştiriyor ve her biri birer klasik halini alıyor. Herkesin merak ettiği soru ise Blizzard'ın konsollar için oyun geliştirip geliştirmeyeceği.

BlizzCon 2010'da konuşan Blizzard'ın oyun tasarımından sorumlu başkanı Rob Pardo, bu konuya açıklık getirdi. Oyunları tasarlarken önce nasıl bir oyun yapmak istediklerini, sonrasında ise oyun için doğru sistemin ne olması gerektiğini düşündüklerini söyleyen Pardo, kendisinin ve bir çok Blizzard yetkilisinin konsol oyuncusu olduğunu ve evlerinde bütün konsollara sahip olduklarını belirtti.

Pardo ayrıca, Blizzard'ın gelecekte büyük ihtimalle bir konsol oyunu yapacağını, ancak BlizzCon 2010'da bu içerikli bir açıklamalarının olmayacağını da sözlerine ekledi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2022 01:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
BlizzCon 10: Blizzard konsollara oyun yapacak mı?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×