BlizzCon 10: Cataclysm dijital indirilebilecek

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 22.10.2010 - 22:15
WoW'un yeni ek paketi, çıkış gününde oynamaya hazır olacak.

BlizzCon 2010'un açılış konuşmasını yapan Blizzard CEO'su Mike Morhaime, World of WarCraft'ın yeni ek paketi Cataclysm'in 7 Aralık gecesi açılacak sunucularına oyuncuların beklemeden girebileceğini açıkladı.

Bunun için Cataclysm için Blizzard'ın sitesinden yakında alınmaya başlancak önsiparişlerle birlikte oyunun internet üzerinden indirilmesi sağlanacak. Böylelikle sunucular açıldığında bütün WoW oyuncuları Cataclysm eklentileri hazır bir şekilde oyuna bağlanabilecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 22:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
BlizzCon 10: Cataclysm dijital indirilebilecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×