BlizzCon 10: Diablo 3 ne zaman geliyor?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 23.10.2010 - 23:49
Jay Wilson, Diablo 3'ün çıkışıyla ilgili konuştu.

Herkesin merak ettiği soru "Diablo 3 ne zaman çıkıyor?" BlizzCon 2010'da da en önemli sorulardan biriydi.

Ancak Oyun Direktörü Jay Wilson yaptığı açıklamada, Diablo 3'ün yarısından fazlasının tamamlandığını belirtti. Diablo 3 ve World of WarCraft basın konferansı sırasında konuşan Wilson, Diablo 3'ün içerik konusunda sıkıntı yaşamadığını belirtti.

Ayrıca çıkış tarihiyle ilgili sorulan bir soruya ise "Oynanmaya başlamayana dek yakın olduğumuzu söyleyemem." diyerek, Blizzard içinde bir beta başlayana kadar çıkış tarihinin yakın olmayacağını söyledi.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
BlizzCon 10: Diablo 3 ne zaman geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×