BlizzCon 10: Heart of the Swarm 2011'den önce yok

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 23.10.2010 - 23:54
StarCraft 2: Wings of Liberty'nin devamı, 2011'den önce gelmeyecek.

BlizzCon 2010'da konuşan StarCraft 2 yapımcısı Chris Sigaty, oyunun genişleme paketi olacak Heart of the Swarm hakkında yeni bilgiler verdi.

Bu bilgilerden en önemlisi, Zerg'lerin hikayesini anlatacak ek paketin, 2011'den sonraya kadar hazır olmayacağı. Ayrıca Heart of the Swarm'ın hikayesi, Wings of Liberty'den en fazla 100 yıl sonrasını anlatacak ve hikaye en az 1 saat sürecek.

İkinci paket olan Heart of th Swarm, Zerg'lerin hikayesini anlatacakken, üçüncü paket Legacy of the Void ise Protoss'lara odaklanacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 22:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
BlizzCon 10: Heart of the Swarm 2011'den önce yok

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×