BlizzCon 10: Metzen WoW filmiyle ilgili konuştu

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 23.10.2010 - 02:10
World of WarCraft filmi ne alemde?

Chris Metzen, BlizzCon'da World of WarCraft filmiyle ilgili konuştu.

Düzenlenen bir panelde konuşan Metzen, filmin yönetmeni Sam Raimi'yle geçtiğimiz ay dört gün süren bir toplantı yaptıklarını ve filmin hikayesiyle ilgili fikir alışverişinde bulunduklarını belirtti.

Şu an Raimi'nin diğer projelerinin arasındaki önceliğin verilmesini beklediklerini söyleyen Metzen, hikayenin çok iyi olduğunu ve filmi tam anlamıyla "olması gerektiği gibi" yapacaklarını vurguladı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
BlizzCon 10: Metzen WoW filmiyle ilgili konuştu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×