1/10

BlizzCon 2009

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Blizzard’ın vaatleri, oyuncuların bekleme sınırlarını zorlar!


Yazı için Hakan Sülün'e teşekkür ederiz.

Her sene düzenlenen Blizzard’ın efsane oyunlarının tanıtıldığı Blizzcon, bu sene de muhteşem bir şekilde sonlandı. Her zaman ki gibi Blizzard’ın çıkarmayı planladığı oyunlar ve yeni hizmetler hakkında ki tanıtımlar, konserler ve şovlardan daha çok ilgi topladı. Blizzcon 2009’da tanıtılan oyunlara ve hizmetlere şöyle bir bakalım :

World of Warcraf: Cataclysm

WoW’un yeni ek paketinin Cataclysm(afet) olacağı artık resmi olarak açıklandı. 2010’da gelmesi beklenen yeni ek paketin senaryosu Deepholm’den geri gelen Deathwing’in Azertoh’ta yaratacağı terör üzerine kurulu. Oyunda her zaman ki birçok değişiklik var. Her şeyden önce şunu söylemek gerekiyor: WoW, yamalarda ya da ek paketlerde her an değişiklik yapabilen bir oyun olduğundan burada ki resmi olarak açıklanmış bilgilerde bile ilerde değişiklik olabilir.

Genel

• Genelde level sınırlarını 10’ar 10’ar arttıran Blizzard ilerde oyunculara daha fazla içerik sunma amaçlı level sınırını 85’e çıkartıyor.
• WOTLK ile birlikte gelen phasing sistemi görevlerde ki ilerlemenize göre çevresel değişiklikler yapabiliyordu. Cataclysm ile birlikte yeryüzü şekilleri de değişiklik gösterecek.
• Genel olarak Azeroth üzerinde çok fazla değişiklik olacak.
• Daha önce faction değişimine olanak sağlayacağını açıklayan Blizzard, şimdi ırk değiştirmenin de olacağının vaadini verdi.

Guild Değişiklikleri

• Artık sadece karakterlerimiz değil oyunun olmazsa olmazlarından Guild’lerde level atlayacak. Guild’lerin level sınırı 20 olacak. Guildler, yeni gelecek olan level sistemi sayesinde özel talent’lerden seçim yapılabilinecek ya da oyuncular bazı eşyalar alabilme hakkına sahip olacak.
• Guild için gereken tecrübe boss öldürerek, karakterle level atlayarak, PvP’de zafer elde ederek, mesleklerde gelişerek ve reputationlarla kazanılacak.
• Guild talentleri sayesinde bazı büyüler reagent harcanmadan yapılabilecek, düşen altın sayısı artabilecek, bütün raid summon edilebilecek, bütün raid’e resurection atılabilecek, item durabilty’si artabilecek, daha az repair parası verilebilecek. Aslında bu değişikler sayesinde raid’lerde wipe yemek artık daha az can sıkıcı hale gelecek.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×