BlizzCon 2010 yaklaşıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.10.2010 - 09:43
Beklenen oyunlardan yeni bilgiler ve ödüllü turnuvalar
Blizzard tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen BlizzCon'un 2010 ayağı da yaklaşıyor. Stüdyonun geliştirdiği oyunlara ait yeni bilgilerin merakla beklendiği organizasyon, ayrıca eğlenceli aktiviteleri ve ödüllü turnuvalarıyla da heyecan fırtınasına sahne olacak.

BlizzCon 2010 yaklaşıyor
Blizzard'ın, Starcraft II (eklentileri hakkında), kısa süre sonra çıkacak olan WoW'un yeni eklenti paketi ve son bombası Diablo III için yeni bilgiler vermesi bekleniyor; haritalar, görevler, hikâye yapıları gibi.

Blizzcon, 22-23 Ekim tarihlerinde California'da düzenlenecek.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
BlizzCon 2010 yaklaşıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×