BlizzCon 2010'u Merlin'de takip edin!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 22.10.2010 - 22:22
BlizzCon 2010'u özel sayfasında takip edin!

Blizzard'ın klasikleşmiş oyun serileri StarCraft, WarCraft, Diablo'dan son gelişmelerin açıklandığı ve çeşitli eğlenceli aktivitelerin düzenlendiği BlizzCon başladı.

Merlin'in Kazanı olarak hazırladığımız özel BlizzCon sayfasından en son güncel bilgileri alabilir, en son videoları izleyebilirsiniz.

BlizzCon 2010 yeni başladığı için sayfayı biraz boş bulabilirsiniz, ancak her geçen dakika açıklanan yeni bilgilerle BlizzCon özel sayfası dopdolu bir içeriğe sahip olacak. Azıcık sabır!

Merlin'in Kazanı BlizzCon 2010 özel sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Hadi! Hemen BlizzCon 2010 özel sayfamızı sık kullanılanlarınıza ekleyin ve BlizzCon haberlerini anında öğrenin!

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
BlizzCon 2010'u Merlin'de takip edin!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×