BlizzConline takvimi belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.02.2021 - 11:18
Oyun dünyasının en büyük firmalarından biri olan Blizzard, bu sene online olarak düzenlenecek Blizzcon'un takvimini açıkladı.

Her yıl binlerce oyuncunun katıldığı ve çok daha fazlasının ekran başında izlediği Blizzcon fuarı BliiConline ismi ile bu sene tamamen online odaklı düzenlenecek. Covid-19 salgını nedeniyle firmanın yapımlarına hayran olan oyun severler etkinliği ekranları başından takip edecek. Mevcut oyunlar hakkında yeni içeriklerin duyurulacağı bu etkinlikte sürpriz duyurulara da yer verilmesi bekleniyor. Blizzard'ın fuat takvimi ile ilgili yaptığı açıklama ve bilgiler şu şekilde;

Blizzard, BlizzConline takvimini açıkladı

Blizzard Entertainment, İstanbul saatiyle 20 Şubat sabaha karşı 01.00'de başlayacak olan çevrimiçi etkinliği BlizzConline'ın takvimini yayınladı. Etkinlik tamamen ücretsiz olarak internet üzerinden izlenebilecek.

İzleyiciler an itibarıyla 6 farklı kanal üzerinde gerçekleşecek canlı yayınlardan hangilerini izlemek istediklerini etkinlik takvimine bakarak planlayabilirler. Etkinlikte beş kanal World of Warcraft, Hearthstone, Diablo, Overwatch, tamamen strateji oyunları ağırlıklı bir kanal da StarCraft, Warcraft III: Reforged ve Heroes of the Storm odaklı yayınlar gerçekleştirecek. Blizzard'ın ana kanalıysa izleyenlere düzenli olarak bu 6 kanalda gerçekleşecek yayınlardan seçkiler sunacak. Kaçıranlar için tüm canlı yayın kayıtları arşivlenecek ve etkinlik sonrasında izlenebilir olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 23:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
BlizzConline takvimi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×