1/8

Blood Rayne

Koray Koraç 3.06.2010 - 12:31
Kanlı canlı bir tam çözüm.

Not: Açıklamada gidilecek yerleri yazacağım, köşede adam var, kapının arkasında yaratık var vs. Gibi detaylara girmeyceğim. Gideceğiniz yön sağ altta gösteriliyor (beyaz nokta gideceğiniz yön)

City Of Dead 

Kiliseye girip silahları alın ve dışarıya çıkın. Elektrik teline atlayın, ilerleyip mezarlığa girin. Suya değmeyin canınız azalır (öfff leş gibi kokuyor burası). Suyun içindeki mezarlıklardan atlayarak duvarı kırık olan evin oraya gelin, uzaktan silahları kullanarak örümcekleri öldürebilirsiniz. Mezarlıkların üzerinden atlayarak ilerleyin (sağ altta beyaz nokta yönünde ilerleyin), birazdan kısa bir intro girecek. Gidip örümcek yumurtasını patlatın.

Ghetto

Karşıdaki küçük adaya ardından sağdaki adaya, burdan da önünüzdeki adaya atlayın. Karşınızdaki evi 1. ev sayarsak, 2. evin sağında bulunan zayıf noktayı kırıp içeriye girin. Koridorda çıkın, koridor eşyalarla kapalı, soldaki odanın duvarında bulunan zayı fnoktayı kırıp örümcek yumurtasını patlatın. Ardından 1. evin arka kapısından girin, ilk odanın duvarındaki zayıf noktayı kırıp adamı kurtarın. Şimdi 4. evin damına çıkın ve 3. evin penceresinden içeriye girip kadını kurtarın (yapamazsanız arka tarfatan evin içine girip merdivenlerden yukarıya çıkın). “go to next point” diye bir mesaj alacaksınız. 4. evin oradaki tellere sekip sağ alt köşedeki beyaz noktaya yönelin.

Tawn Hall

İlerleyip evin damına çıkın. Sol tarafa ilerleyin ve telden aşağıya inin, sağ tarafta bulunan çiftli kapıdan girip ardından soldaki kapıdan girin ve “blood rage” i kullanarak yumurtayı patlatıp dışarıya çıkarak beyaz noktayı takip edin. Bianın arkasına dolaşıp üst kısımdaki demirsiz pencereden içeriye girin, burdan sağdaki kapıdan geçerek aşağıya devam edin.Koridorun sağındaki çatlak duvara dinamit atın ve duvarı yıkın (dinamiti bir önceki bölümde bulacaksınız). Şerifi de kurtardıktan sonra dışarı çıkıp beyaz noktayı takip edin. Yolun bittiği yerde tele atlayıp ilerleyin.

The Beauregard House 

İlerleyin, malikaneey girip soldaki merdivenlerden balkona ordan sekip damına çıkın. Sağdaki bacadan girin ve duvarı kırıp karşıdaki akpıdan girin. Diğer kapıdan da içeriye girip ardından soldaki kapıdan da girdikten sonra tuvaletin yanındaki kapıdan girip asansörü kullanmayı deneyin. Aküye ihtiyacınız var, evden dışarıya çıkın ve merdivenlerin altındaki kapıdan girip bateriyi alın. Şimdi tekrar asansöre gidin ve bateriyi takıp aşağıya inin ve yumurtayı patlatın (dur bakalım bunların anneleri nasıl). Şimdi şöminenin bulunduğu odaya gelin, burdan soldaki kapıdan yukarıya çıkın. Odalardan geçip koridordaki soldan ikinci kapıdan girin, odadaki sol duvarda bulanan çatlağı kırın, maalesef babasına yardımcı edemiyoruz. Dışarıya çıkın, malikanenin girişinden çıkıp sol arka taraftaki küçük limanın sonundaki tele atlayıp ilerleyin.

Colonial Power

Aşağıya inin ve dümüdz ilerleyin, fabrikayın içine girerek üst kata çıkın ve kontrol odasındaki kolu indirin, sular biraz olsun çekilecek ve yumurta ortaya çıkacak. Aşağıya inin ve son yumurtayı da patlatın.