Blood Wake

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Ördek Rubber’ın Botu;  Hile moduna dönün ve sırasıyla, Right Thumb Button, Left Thumb Button, Right Trigger, Left Trigger, Black, White, D-Pad Up, D-Pad Down, D-Pad Left, D-Pad Right tuşlarına basın.
Kan topu için;  Hile moduna dönün ve sırasıyla, X, Y, White, Black, B, A, D-Pad Left, D-Pad Up, D-Pad Right, D-Pad Down tuşlarına basın.
İri Balık için; Hile moduna dönün ve sırasıyla, A, B, Black, White, Y, X, Right Thumb Button, Right Thumb Button, Left Thumb Button, Left Thumb Button tuşlarına basın.
Sınırsız cephane ve enerji için; Çift oyuncu bölümüne girin, Sidewinder Level’ında oyuna başlayın. Roket Fırlatıcı ve sniper’ı bulun. Olabildiğince hızlı olarak cephaneni boşalt ve sıfırla.  Kısa bir süre sür daha sonra birses size"AMMO MAN." Dediğinde artık sınırsız cephane ve sınırsız enerjiye sabip olacaksınız
Blood Wake

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×