Bloodborne FPS modu nasıl gözüküyor?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.08.2021 - 09:33
Daha önce Souls oyunlarına yaptığı farklı modlar ile karşımıza çıkan oyuncu bu sefer de Bloodborne FPS moduna imza atmış.

Playstation 4 için özel olarak geliştirilen Bloodborne FPS olsaydı nasıl gözükürdü hiç düşündünüz mü? Sadece geçtiğimiz neslin değil oyun sektörünün de en özel yapımlarından biri olan oyun için bu sorunun cevabını düşünen bazı mod yapımcıları çıktı.

Bloodborne FPS kamera açısına sahip olsaydı?

Bloodborne FPS modu nasıl gözüküyor?

Playstation 5 güncellemesi için hala bir duyuru beklediğimiz Bloodborne için aslında oyunun hayranları ve mod yapımcıları farklı çalışmalara imza atıyor. Daha önce 60 FPS modu ile gündeme gelen oyun için bu sefer de FPS kamera açısı getirilmiş. Daha önce Sekiro: Shadow Die Twice oyunu için benzer bir mod çalışmasına da imza atan Zillie the Witch kod adlı mod yapımcısı, bu sefer de Bloodborne FPS modu ile karşımıza çıktı.

Lance McDonald isimli mod yapımcısı tarafından yapıan 60 FPS moduyla uyumlu çalışacağı belirtilen Bloodborne FPS modu için aksiyon oldu bir oynanış videosu da yayınlandı. Bu videoya baktığımızda oyunun aslında bir sanal gerçeklik oyunu gibi gözüktüğünü de fark ediyoruz. Tabi Bloodborne aksiyon yapısı göz önüne alınırsa FPS kamera açısı ile biraz başımızı döndüreceği de aşikar diyebiliriz. Henüz yayın tarihi belli olmayan Bloodborne FPS modu için yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 22:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2021 22:56
Lanet oyun checkpoint vermiyor,en ba?a atıyor,oynarken çıldırmıştım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2021 09:50
bu fps olmamış ki vr modu gibi olmuş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2021 18:13
çok güzel olmuş tüm boslarla kapışsaydı 3 4 taneyi atlamış ama yinede iyi seyredenler için spoiler içermez yazsaymış dahada iyi olurmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2021 14:13
Resmi mod desteği yok diye biliyorum. Bu durumda, kırık PS4'te mi yapılmış bu mod? Şayet öyleyse korsan olarak mı oynanabilir? Korsan oyun haberi mi oluyor bu da?
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2021 16:46
Tabiki kırılmış ps4 te yapılabilir aksi olamaz.
Ps4 ün kırılmasının en güzel yanı Türkçe yama yapılabiliyor olması.Keşke sony dil dosyalarını txt olarak paylaşsa store a çevirilen kontrol edilmşş dil eklebilse.
Para verip aldığın oyunda diline destek verilmemesi en büyük hakarettir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bloodborne FPS modu nasıl gözüküyor?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×