Bloodborne'un Chalice Zindanı ile ilgili yeni detaylar açıklandı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 19.12.2014 - 10:07
Tanıtılan zindan hepsinden de korkunç.
Demon's Stone ve Dark Souls'un da yapımcılığını üstelenen From Software tarafından Hidetaka Miyazaki'nin yönetmenliğinde PlayStation 4 için geliştirilen Bloodborne ile ilgili yeni detayları yayımlandı.

Oyuna eklenen yeni Chalice Zindanı oyunculara Yharam şehirinin altındaki antik yeraltı kalıntılarının derinliklerini araştırmayı vadediyor. Oyuncular, kutsal kadehleri kullanarak, pek çok seviyeden oluşan yeni zindana girebilecekler. Heyecan verici olan ise her girişte farklı bir zindan ile karşılacak olmamız. Tuzaklar ve kabuslardan fırlama canavarlarla dolu bu zindanı oyuncular isterlerse tek başlarına isterlerse de online olarak diğer oyuncularla beraber oynayabilecekler.

Bloodborne'un Chalice Zindanı ile ilgili yeni detaylar açıklandı
Rastgele değişen yapısı ve yeni düşmanlarıyla Kadeh Zindanı oyunun yeniden oynanabilirliğini arıtırıyor. Oyunda ustalaşmış olsanız dahi yeni düşmanlar sizi zorlayacak. Oyuna eklenen yeni düşmanlardan öne çıkanlardan biri ritiuel masterlar. Zindanda doğmuş ve hiç günışığı görmemiş bu soluk tenli düşmanlar, zindanı giren oyuncuların en korkulu düşmanlarından biri olacak.

Yeni içerik Kadeh Zindanı 24 Mart'ta oyunseverlerle buluşacak.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2021 15:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bloodborne'un Chalice Zindanı ile ilgili yeni detaylar açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×