BloodRayne: Betrayal, PSN'de indirimde

Mahmut Saral
Mahmut Saral 7.12.2011 - 11:33
Kanlı bir aksiyon oyunu için indirim teklifi var
WayForward Technologies tarafından geliştirilen 2 boyutlu aksiyon macera oyunu BloddRayne: Betrayal, geçtiğimiz aylarda Xbox Live ve PSN üzerinden satışa sunulmuş, ardından geçtiğimiz kasım ayı itibarıyla Avrupa PSN'de indirim kampanyası düzenlenmişti. Şimdi de sıra, Amerika PSN'de.

Verilen bilgiye göre BloodRayne: Betrayal, 13 Aralık tarihine kadar PSN üzerinden % 20 indirimle satılacak. Eğer merak ediyor ve oynamak istiyorsanız, bu güzel fırsatı kaçırmayın.

BloodRayne: Betrayal, PSN'de indirimde
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
BloodRayne: Betrayal, PSN'de indirimde

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×