Bloodrayne: Betrayal rötarlı geliyor

Uğur Nayır
Uğur Nayır 15.07.2011 - 10:58
Seksi vampir gecikmeli
WayForward tarafından geliştirilmekte olan 2B grafiklere sahip Bloodrayne: Betrayal ertelendi. Oyun X360 için 30 Ağustos'ta, PS3 içinse 31 Ağustos'ta PSN ve Xbox Live üstünden satışa sunulacak. X360 versiyonunu 1200 MS puanı veya 15$ fiyatla satın alabileceksiniz.

Bloodrayne: Betrayal rötarlı geliyor
Daha önce iki oyunu Terminal Reality tarafından yapılan Bloodrayne, Uwe Boll tarafından da üç kere filme aktarıldı. İlk filmde Kristanna Loken, diğer iki filmde ise Natassia Malthe, Rayne'i canlandırdı.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bloodrayne: Betrayal rötarlı geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×