Bobby Kotick: "Ben CoD markasını lekeletmem"

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 11.01.2013 - 10:43
Dolayısı ile sinema parasını harcayabilirsiniz
Oyunların filmleri, filmlerin oyunları...

Bu iki mevzu uzun zaman boyunca iki sekttöründe birbirleri ile sıkı ilişkiler kurmasına sebep oldu. Hal böyle olunca bir oyun tepe noktasına ulaştığında artık herkes "Kesin bir filmi çıkar" diye düşünmeye başlıyor.

Şu an için dünyadaki tüm oyunları dikkate alıp hangisinin filmi olur diye düşünüldüğünde akla ilk gelen muhtemelen "Call of Duty" serisi olur.

Bobby Kotick: "Ben CoD markasını lekeletmem"
Özellikle bu seneki oyunu Balck Ops 2 ile oldukça sağlam bir başarı yakalayan serinin filmini bekliyorsanız biraz üzülebilirsiniz.

Uzun süredir filminin hazırlandığına dair söylentilerin etrafta dolaşmasının aksine bugün Activision CEO'su Bobby Kotick hakkında yayınlanan bir yazıda "Call of Duty bir film gibi gözükebilir lakin Bay Kotick'in bunu o tarz bir projeye dönüştürmeye hiç niyeti yok. Bu zamana kadar pek çok stüdyoyu reddetti. Ona göre video oyunu tabanlı filmler oyunun hayranlarını çok ender şekilde etkiliyor ve çoğunlukla markayı lekeliyor" şeklinde yazıyor.

Kısacası film yok beyleri en azından bir süreliğine.
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 08:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bobby Kotick: "Ben CoD markasını lekeletmem"

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×