Bobby Kotick, aşağılık biri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 16.07.2010 - 10:25
Double Fine'dan Tim Schafer, ağır konuştu
Efsane oyun yapımcılarından Tim Schafer, Activision patronu Bobby Kotick için açtı ağzını, yumdu gözünü. Eurogamer'a konuşan yapımcı, Kotick'in aşağılık biri olduğunu söyledi.

Bobby Kotick, aşağılık biri
Stüdyonun son dönemde geliştirdiği Brutal Legend isimli aksiyon oyunu, aslında Activision tarafından dağıtılacaktı. Vivendi ile sağlanan ortaklığın ardından ortada kalan Brutal Legend, Activision'dan destek göremeyince EA Games'e geçmişti. Bunun üzerine de Activision, mahkemeye gitmiş, ama başarılı olamamıştı.

Tek olay bu değil tabii ki. Son dönemde Infinity Ward'da yaşananlardan dolayı da Bobby Kotick'e karşı oyuncu kesimden büyük bir tepki var.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bobby Kotick, aşağılık biri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×