Böcüklerin IQ'su gelişirse...

Böcüklerin IQ'su gelişirse...

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Böcüklerin IQ'su gelişirse...
Phelios, yeni shoot'em up oyunları olan, Kaijin'i yayınladılar. Kendi oyun motorları olan PTK'yı kullanarak geliştirdikleri Kaijin'in konusu şu şekilde; 2546 yılında, Terria gezegeninde geçen oyunda genetik çalışmalar sonucu üretilen yiyecekler ve oluşan kirlilik, böceklerin etkilenmesine neden olur, IQ'lerinde inanılmaz bir artış yapar. Bu artık, onları saldırgan ve Terria'yı tehdit eder bir duruma getirir. Onları durdurabilmek için, ordular kurulur ve engellenmeye çalışılırlar. Bizim de amacımız, Kaijin isimli gemimiz ile Terria'yı bu tehditten kurtarmak. Oyunda, 126 level bulunuyor ve 3 oyun modu var. 3D grafik ve animasyonlardan meydana gelen oyunda, 3 zorluk seviyesi var. Ses efektleri ve üzerinde de çalışılmış. Kaijin, resmi web sitesi olan http://www.phelios.com dan temin edilebilir.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 20:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×