Borderlands 3, 2K Games oyun satışlarında rekor kırdı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.09.2019 - 11:57
Firma oyunun satışlarından memnun

Geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan Borderlands 3, hem serinin hayranlarını hem de 2K Games'i fazlasıyla memnun etmişe benziyor. Firma oyunun dağıtım rakamlarını açıkladığı gibi satışlardan duyulan memnuniyeti ve oyunun bu satışlar konusunda rekor kırdığını da duyurdu. 

Borderlands 3, 2K Games oyun satışlarında rekor kırdı

Firmadan yapılan açıklamaya göre 13 Eylül'de çıkan Borderlands 3, ilk beş günlük PC satışlarında 2K Games'in en çok satılan oyunu olmayı başarmış. Ayrıca oyunun bu süre zarfında serinin bir önceki oyunu olan Borderlands 2'den %50 oranında daha başarılı olduğu de belirtiliyor. Toplam satış rakamının 5 milyonu geride bıraktığı belirtilirken, Borderlands 3'ün ön sipariş anlamında Epic Games Store mağazasında da rekor kırdığı açıklandı.

Borderlands 3'ün inanılmaz bir başarı yakaladığını belirten 2K Games patronu David Ismailer, bu durumun 2K ve Gearbox arasındaki ortaklık ve sıkı çalışmadan kaynaklandığını da sözlerine eklemiş. Ismailer ayrıca Borderlands topluluğuna ve oyunun hayranlarına da teşekkür etmeyi unutmamış.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 21:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Borderlands 3, 2K Games oyun satışlarında rekor kırdı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×