Borderlands 3, 2K Games oyun satışlarında rekor kırdı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.09.2019 - 11:57
Firma oyunun satışlarından memnun

Geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan Borderlands 3, hem serinin hayranlarını hem de 2K Games'i fazlasıyla memnun etmişe benziyor. Firma oyunun dağıtım rakamlarını açıkladığı gibi satışlardan duyulan memnuniyeti ve oyunun bu satışlar konusunda rekor kırdığını da duyurdu. 

Borderlands 3, 2K Games oyun satışlarında rekor kırdı

Firmadan yapılan açıklamaya göre 13 Eylül'de çıkan Borderlands 3, ilk beş günlük PC satışlarında 2K Games'in en çok satılan oyunu olmayı başarmış. Ayrıca oyunun bu süre zarfında serinin bir önceki oyunu olan Borderlands 2'den %50 oranında daha başarılı olduğu de belirtiliyor. Toplam satış rakamının 5 milyonu geride bıraktığı belirtilirken, Borderlands 3'ün ön sipariş anlamında Epic Games Store mağazasında da rekor kırdığı açıklandı.

Borderlands 3'ün inanılmaz bir başarı yakaladığını belirten 2K Games patronu David Ismailer, bu durumun 2K ve Gearbox arasındaki ortaklık ve sıkı çalışmadan kaynaklandığını da sözlerine eklemiş. Ismailer ayrıca Borderlands topluluğuna ve oyunun hayranlarına da teşekkür etmeyi unutmamış.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 02:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Borderlands 3, 2K Games oyun satışlarında rekor kırdı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×