Borderlands 3 CrossPlay özelliğine kavuştu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.06.2021 - 13:58
Yeni içeriklere sahip olan Borderlands 3 güncellemesi PC ve Xbox konsolları arasında CrossPlay özelliğinin aktifleşmesini de sağlıyor.

Borderlands 3 Crossplay güncellemesi ücretsiz bir eklenti olarak yayınlandı. Bu güncelleme Xbox One, Xbox Series X|S, Mac, Stadia, Epic Games Store ve Steam üzerinden PC için çapraz oynama işlevselliği, The Revengence of Revenge of the Cartels ile oyunun en popüler sezonluk oyununun dönüşü, kalıcı sezonluk etkinlik geçişi, yeni bir seviye sınırı artışı ve daha fazlasını içeriyor. Firmanın konuyla ilgili yaptığı açıklama ve detaylar şu şekilde;

Borderlands 3 CrossPlay özelliği yeni güncelleme ile çıktı

Bugünden itibaren, Xbox One, Xbox Series X|S, Mac, Stadia ve Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PC'de Borderlands 3 için çapraz oyun mevcut. Siz ve arkadaşlarınız için birlikte ateş etme ve yağma kargaşasını deneyimlemek için daha iyi bir zaman olmamıştı! Çapraz oyunun nasıl etkinleştirileceğine ilişkin daha fazla ayrıntı oyunun resmi web sitesinde mevcuttur.

Borderlands 3 CrossPlay özelliğine kavuştu
 

Hayranların en sevdiği sezonluk etkinliğin dönüşü, The Revengence of Revenge of the Cartels ile burada. Joey Ultraviolet ve astlarından oluşan çetesi yeni bir tur için geri döndü, bu yüzden arkadaş canlısı Saurian Maurice bir kez daha sizden hem temel oyun hem de hikaye eklentilerinden alanlarda bulunabilecek Kartel Operatörlerini ortadan kaldırmanızı isteyecek. Onlardan yeterince gönderip cesetlerinden Saklanma Koordinatlarını topladıktan sonra, Maurice ana etkinliğe bir portal açabilir: Villa Ultraviolet'te Eridium Kartelinin kralı Joey Ultraviolet'e karşı bir hesaplaşma. Etkinlik, tamamı oyunun resmi web sitesinde ayrıntılı olarak açıklanan yeni bir dizi temalı kozmetik ödül içeriyor.

Crossplay Güncellemesi aynı zamanda Sonsuz Sezonluk Etkinliklerini de beraberinde getiriyor! Artık Borderlands 3'ün temalı sezonluk etkinliklerinin tümüne (Bloody Harvest, Broken Hearts Day, ve Revenge of the Cartels) istediğiniz zaman ve istediğiniz süre boyunca erişebilirsiniz. Ana Menü'deki yeni bir seçenek, bu üç etkinlikten hangisini açıp kapatmak istediğinizi seçmenize olanak tanır. Bu yıllık etkinliklerin hepsinin kendi benzersiz temalı kozmetik ödül setleri ve 1. Yıl ve 2. Yıl yinelemelerinden özel eşyalar vardır ve bunları artık kendi hızınızda kazanabilirsiniz. Daha önce bu etkinliklere katıldıysanız, ilgili Mücadelelerdeki ilerleme sıfırlanmayacak, ancak bunun yerine ikonik bölüm sonu canavarı dövüşlerinden sezonluk etkinlik eşyaları kazanabilirsiniz.

Etkinliklerden bahsetmişken, 24 Haziran 19:00’dan 1 Temmuz 18:59’a kadar, altı True Trials mini etkinliğinin hepsinin etkileri aktif olacak. Bu, Trials bölüm sonu canavarlarının altısının da aynı önemli sağlık ve hasar artışlarını elde ettiği ve hepsinin belirlenen iki Efsanevi eşyasını düşüreceği anlamına geliyor. Her trial sonundaki sandık da Efsanevi eşyalarla dolu olacak!

Son olarak, Crossplay Güncellemesi ile Vault Hunterlar, seviye sınırı yedi seviye artarak maksimum 72'ye çıkarken güçlerini daha da ileri götürebilir. Oynamak için maksimum toplam 70 Beceri Puanı ile oyuncuların kargaşa yaratmak ve düşmanları daha önce hiç olmadığı kadar yok edecek karakter yapıları oluşturmak için daha da fazla yolu var.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2021 11:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 28.06.2021 06:51
Her zaman ki gibi playstation yok.Sasirtmadilar.
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2021 13:42
Sony tam japon firması. Umarım sonu diğer japon firmaları gibi olmaz. Aşırı muhafazakarlar ve yeniliğe kapalılar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2021 23:23
Çeviriyi Google ile mi yaptınız ?
Oyunu iynayan birisi olarak hiç bir şey anlamadım da (:

-----------------------------

Firmadan gelen resmi Türkçe bülten
Kalan Karakter : 300 Gönder
Borderlands 3 CrossPlay özelliğine kavuştu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×