Borderlands "yılın oyunu" versiyonu yolda

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 31.08.2010 - 10:27
Yeni versiyon bütün içerik paketlerini barındırıyor.

Borderlands'in geliştiricisi Gearbox, oyunun "Game of the Year" versiyonunu çıkaracağını twitter üzerinden açıkladı.

Borderlands'in "Yılın oyunu" versiyonu, bugüne kadar yayımlanmış 4 indirilebilir içerik paketini ve bonus bir harita bulunuyor.

Ekim ayında Xbox 360, PlayStation 3 ve PC platformlarında yayımlanacak olan oyun, The Zombie Island of Dr. Ned, Mad Moxxi's Underdome Riot, The Secret Armory of General Knoxx ve Claptrap's New Robot Revolution bölümlerini içeriyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Borderlands "yılın oyunu" versiyonu yolda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×