Borderlands 3'ün çıkışında cross-play olmayacak ama..

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.07.2019 - 12:54
Oyun ile ilgili cross-play açıklaması geldi

Son olarak oyundaki Ping sisteminin tanıtıldığı Borderlands 3 için yeni bir açıklama daha geldi. Gearbox Software'in CEO'su olan Randy Pitchford yaptığı açıklama ile oyunda cross-play olacağını ama bu özelliğin çıkış tarihine yetişemeyeceğini belirtti. 

Borderlands 3'te cross-play olacak ama çıktığında yok

Oyunun sosyal medya hesaplarında paylaşılan "Birlikteliği kutluyoruz" mesajına cross-play desteği ile ilgili bazı sorular gelmiş. Kendi twitter adresi üzerinden gelen bazı soruları cevaplayan Pitchford, "Bazı insanlar bunun cross-play özelliğine gönderme olduğunu düşünüyor ama değil. Bu 16 Temmuz'da yapacağımız başka bir duyuru için." ifadelerinden sonra bu özellik ile ilgili de konuşmuş.

"Açıkçası Borderlands 3 çıktığında cross-play desteği olmayacak. Cross-play deneyimini daha sonrasında ekleyebilmek için ortaklarımız ile çalışıyoruz. Bu özellik sayesinde birçok platforma ulaşmak istiyoruz." açıklamasını yapan Pitchford, daha önce yaptığı açıklamalarda da bu özelliğe sıcak baktıklarını dile getirmişti. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 22:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Borderlands 3'ün çıkışında cross-play olmayacak ama..

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×