Borderlands 3'ün performans yaması yolda

Furkan Güler
Furkan Güler 18.09.2019 - 10:29
Sevindirici haber geldi.

Bu senenin en dikkat çekici FPS oyunlarından bir tanesi olan Borderlands 3, her ne kadar güzel sayılabilecek bir hikaye anlatımı ve kaliteli oynanış mekaniklerine sahip olsa da, oyunun optimizasyon anlamında sıkıntılı olması, negatif tepkilerin ortaya çıkmasına sebep verdi. Konsol platformunda bile FPS düşüşlerine ve grafiksel anlamda bozukluklara sahip olan yapım için sevindirici haber geldi. Geliştirici ekip Gearbox, yaptığı resmi duyuruyla birlikte Borderlands 3 için performans yaması yayınlayacağını belirtti. Ancak geliştirici ekip, performans yamasının oyunda neleri düzelteceğini açıklamadı. Birden fazla sıkıntıya sahip olan Borderlands 3, en kısa zamanda düzeltilecek gibi gözüküyor.

Borderlands 3'ün performans yaması yolda

Tüm bunların yanında oyunun PC sürümünde DirectX 12 modunu açtıktan sonra yükleme ekranlarının çok uzaması ve DirectX 11 sürümünde ise oyunun CPU'ya limit getirmesi, oyuncuları bazen çileden çıkartabiliyordu. Yeni nesil donanımların gücünü tam olarak kullanamayan Borderlands 3'ün tüm performans sıkıntıları düzelirse, oyunun daha büyük kitlelere ulaşacağını tahmin edebiliriz. Bakalım Gearbox, bu konuya yeteri kadar önem gösterecek mi?

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 04:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2019 13:34
bu yama gelirse oyunu korsan ellere düşer
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2019 11:47
Dx12 Beta yazdığında şok olmuştum, anlaşılan yeni konsollar gelmeden acele ile çıkarttılar oyunu. 2-3 ay sonra oynamakta fayda var ancak toparlarlar oyunu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Borderlands 3'ün performans yaması yolda

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×