Borderlands 3'ün Ping sistemi nasıl çalışıyor?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.07.2019 - 10:05
Ping sistemi için bir video yayınlandı

Serinin hayranları tarafından büyük bir merakla beklenen Borderlands 3 için yeni bir video yayınlandı ve bu kısa oynanış videosunda oyunun Ping sistemi gösterildi. Videoda Ping sisteminin nasıl çalıştığı ve nasıl bir görünüme sahip olduğu net bir şekilde ortaya konulmuş.

Borderlands 3'ün Ping sistemi nasıl çalışıyor?

Ping sistemi için takım arkadaşlarınız ile işaretleme yoluyla haberleşme de diyebiliriz. Zaten oyunun Ping sistemine baktığımızda Apex Legends benzeri bir işleyiş görüyoruz. Apex bu konuda gerçekten müthiş bir iş çıkarmış ve bu sistem oyunun en sevilen yönlerinden biri haline gelmişti.

Borderlands 3'te de benzer bir işleyiş söz konusu. Oyun alanında bulunan sandıkları işaretleyebiliyor ya da düşmanların nerede olduklarını arkadaşlarınıza gösterebiliyorsunuz. Yine aynı şekilde enteresan bir yer gördüğünüzde ya da gitmeniz gereken noktayı da bu şekilde işaretleyerek arkadaşlarınız ya da diğer oyuncular ile haberleşebiliyorsunuz. Üstelik tıpkı Apex Legends'ta olduğu gibi işaret ettiğinizde karakteriniz konuşuyor ve daha gerçekçi bir işleyiş ortaya çıkıyor. Ping sistemi için yayınlanan kısa videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 23:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.07.2019 00:32
Ön satış türkiye'de niye yok, hadi onu geçtim deluxe edition'ı humble bundle da 110$. Cyberpunk 120 lira, bu 660. Seviyoruz da, bu kadar mı? Bilemiyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.07.2019 12:48
Apex çok işe yarar bi sistem çıkardı ortaya D:
Kalan Karakter : 300 Gönder
Borderlands 3'ün Ping sistemi nasıl çalışıyor?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×